Հաստատվել են առկա բակալավրիատի վերահանձնումների ժամանակացույցները
Սիրելի ուսանողներ, հաստատվել են ՀՊՏՀ 2017-2018 ուսումնական տարվա երկրորդ կիսամյակի առկա բակալավրիատի վերահանձնումների ժամանակացույցները: Ուսումնական բաժնից հայտնում են, որ դրանք կկազմակերպվեն հետևյալ ժամկետներում՝ 1-ին վերահանձնումը՝ 25.06.2018-03.07.2018թ․ ներառյալ2-րդ վերահանձնումը՝ 10.09.2018-18.09.2018թ․...
Քննաշրջանի արդյունքներն ամփոփվեցին ռեկտորատի նիստում
ՀՊՏՀ ռեկտորատի այսօրվա նիստում ֆակուլտետների դեկանները զեկուցեցին հեռակա ուսուցման համակարգի ուսանողների՝ 2017-2018 ուսումնական տարվա առաջին կիսամյակի քննաշրջանի արդյունքների մասին: Դեկանները ներկայացրեցին քննությունների արդյունքները, նշեցին, որ այժմ ընթանում են վերահանձնումները: Հիշեցնենք, որ վերահանձնումների...
Հաստատվել են վերահանձնումների ժամանակացույցերը
Սիրելի' ուսանողներ, համալսարանում քննաշրջանը շարունակվում է, հաստատվել են 2017-2018 ուստարվա 1-ին կիսամյակի առկա բակալավրիատի 1-4-րդ կուրսերի  վերահանձնումների ժամանակացույցերը: Ձեր ուշադրությանն ենք ներկայացնում դեկանատների տրամադրած ժամանակացույցերը, որոնք հասանելի են հետևյալ հղումով՝  https://asue.am/faculty/qn:...

Утверждены расписания пересдач бакалавриата очной формы обучения
Дорогие студенты, были утверждены расписания пересдач бакалавриата очной формы обучения на второй семестр 2017-2018 учебного года: первая пересдача: 25.06.2018-03.07.2018г. включительно вторая пересдача: 10.09.2018-18.09.2018г. включительно С расписаниями можете ознакомиться здесь. Дорогие студенты, все расписания...
На заседании ректората подведены итоги экзаменационного периода
На сегодняшнем заседании ректората АГЭУ деканы факультеты доложили об итогах экзаменационного периода первого семестра 2017-2018 учебного года. Деканы представили результаты экзаменов, отметили, что сейчас проходят пересдачи.Напомним, что расписание пересдач опубликовано на официальном сайте АГЭУ, вы можете ознакомиться...
Утверждено расписание пересдач
Дорогие студенты, сессия в университете продолжается: утверждены расписания пересдач очной формы обучения (бакалавриат) на 1-4 курсе на первый семестр 2017-2018 учебного года. Расписания доступны по следующей ссылке: https://asue.am/ru/faculty/qn: Желаем всем удачной сдачи сессии! Отдел информации и связей с...