Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հրավիրում է մասնակցելու «ՀՀ տնտեսության զարգացման առաջնահերթությունները. ներքին և արտաքին մարտահրավերներ» խորագրով միջազգային գիտաժողովին՝ նվիրված Հայաստանում տնտեսագիտության առաջին դպրոցի հիմնադրման 90 և ՀՊՏՀ 45-ամյակին: ՀՊՏՀ գիտահետազոտական աշխատանքների կազմակերպման...

Армянский государственный экономический университет приглашает вас принять участие в Международной конференции “ Приоритеты развития экономики РА: внутренние и внешние вызовы”, посвященная 90-летию создания первой школы экономики в Армении и 45-летию АГЭУ. Ниже ознакомьтесь с объявлением, предоставленным отделом...