Ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետում
Այսօր ՀՊՏՀ ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետում ավարտական աշխատանքներ էին պաշտպանում բակալավրիատի շրջանավարտները: Ֆակուլտետի դեկան Մանուկ Մովսիսյանը տեղեկացրեց, որ ամփոփիչ ատեստավորման գործընթացը բնականոն հուն է մտել, այս տարի շրջանավարտների թիվը, ըստ մասնագիտությունների և կրթակարգերի, այսպիսին է. առկա...
ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղի մագիստրոսական թեզերի պաշտպանությունը՝ մայր բուհում
Տնտեսագիտական համալսարանում այսօր Եղեգնաձորի մասնաճյուղի մագիստրանտները պաշտպանում են  ավարտական աշխատանքներ՝ մագիստրոսական թեզեր: Ամփոփիչ ատեստավորման  հանձնաժողովի նախագահն  է տ.գ.թ., դոցենտ Մարտուն Չոբանյանը: Մասնաճյուղի տնօրեն Սոս Խաչիկյանը ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի...
ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղի ուսանողները իրենց ավարտական աշխատանքները կպաշտպանեն մայր կրթօջախում
ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղի տնօրեն Սոս Խաչիկյանի տեղեկացմամբ` մասնաճյուղի ավարտական կուրսերի ուսանողները իրենց ավարտական աշխատանքները կպաշտպանեն մայր կրթօջախում:  Մայիսի  7-ին պաշտպանության կներկայանան միջազգային տնտեսական հարաբերություններ մասնագիտության 11, կառավարում մասնագիտության 6 ուսանող, իսկ մայիսի  8-ին`...

Итоговый аттестационный процесс на факультете информатики и статистики
Сегодня на факультете информатики и статистики выпускники бакалавриата защитили свои выпускные работы. Декан факультета Манук Мовсисян сообщил нам, что итоговый аттестационный процесс проходит нормально, в этом году количество выпускников по специальностям следующее: в бакалавриате очной формы обучения: математические...
Состоится защита выпускных работ студентов Егегнадзорского филиала в Ереване
По сообщению директора Егегнадзорского филиала АГЭУ Соса Хачикяна, защита выпускных работ студентов выпукного курса филиала состоится в Ереване. 7 мая для защиты будут представлено 11 работ по специальности международные экономические отношения, 6 работ по специальности управление, а 8 мая-11 работ специальности...