«Երիտասարդ բանկիրների ծրագիր- 11»
«ՊրոԿրեդիտ Բանկը» հայտարարում է «Երիտասարդ բանկիրների ծրագիր-11-ի » մասնակիցների ընտրության մեկնարկը: Վեց ամիս տևողությամբ տեսական և գործնական վերապատրաստման ծրագրի նպատակն է ուսուցանել «ՊրոԿրեդիտ Բանկի» պոտենցիալ աշխատակիցներին: Այս ծրագիրը «ՊրոԿրեդիտ Բանկում» աշխատանքի անցնելու հիմնական եղանակն է: «Երիտասարդ բանկիրների ծրագրի» շրջանակներում մասնակիցները ստանում են ֆինանսական և բանկային ոլորտների վերաբերյալ տեսական և գործնական գիտելիքներ: Ծրագիրը բացառիկ հնարավորություն է տալիս մասնակիցներին և «ՊրոԿրեդիտին» գնահատելու՝ արդյոք թեկնածուի ունակությունները և անձնային հատկանիշները համապատասխանում են «ՊրոԿրեդիտի» աշխատանքային ոճին:
Ծրագրի սկիզբը 2014թ. մայիսին է, տևողությունը՝ 6 ամիս:
Ծրագիրն առաջարկում է՝
• Տեսական գիտելիքներ բանկային գործի վերաբերյալ
• Գործնական ուսուցում և բանկային փորձ
•Հաճախորդների և գործընկերների հետ հաղորդակցման հմտությունների զարգացման հնարավորություն
• Խմբային և անհատական նախագծերում մասնակցության հնարավորություն
•Ծրագիրը հաջողությամբ ավարտելու դեպքում հեռանկարային աշխատանքի հնարավորություն Բանկում
• Մասնագիտական կայուն աճի հնարավորություն
• «ՊրոԿրեդիտ Բանկի» կորպորատիվ մշակույթին արժեքներին ծանոթանալու հնարավորություն
• Ամսական կրթաթոշակ Բանկի կողմից:
Ծրագրին կարող են դիմել՝
Բարձրագույն կրթությամբ, աշխատանքային փորձով (կդիտարկվի որպես առավելություն), հայերենի և անգլերենի լավ իմացությամբ, համակարգչային լավ հմտություններով, մոտիվացված, եռանդով լի, պրոակտիվ, սովորելու և զարգանալու ցանկությամբ, աշխարհագրորե նճկուն, թիմում աշխատելու ունակությամբ և հաղորդակցման լավ հմտություններով, պատասխանատվության բարձրզգացումով երիտասարդ անձինք:
Անգլերենով դիմում հայտը և մոտիվացիոն նամակը պետք է արտացոլեն Ձեր համապատասխանությունը և հետաքրքրվածությունը: Ծրագրին
Մասնակցելու Ձեր նկատառումներ ըպետք է համահունչ լինեն «ՊրոԿրեդիտ» խմբի առաքելությանը և սկզբունքներին, որոնց կարող եք ծանոթանալ www.procredit-holding.comwww.procreditbank.am կայքէջերում:
Տեղեկացնում ենք, որ կդիտարկվեն միայն անգլերենով լրացված առցանց  (on-line) դիմում հայտերը և մոտիվացիոն նամակները, իսկ նախնական ընտրություն անցած թեկնածուները կհրավիրվեն մասնակցելու մրցույթի հետագա փուլերին:
Ուշադրություն. Դիմում հայտը ուղարկելուց (submit) հետո Ձեր էլ-փոստին կուղարկվի պատասխան նամակ՝հաստատելով դիմում հայտի ստացումը: Ծրագրի մասին հավելյալ տեղեկություններ տրամադրելու նպատակով բանկը պարբերաբար կազմակերպում է «Բաց դռների օրեր» «ՊրոԿրեդիտ Բանկի» գլխամասային գրասենյակում: Հասցե՝ Տերյան 105/1, Ցիտադել բիզնես կենտրոն, 6-րդ հարկ: Առաջիկա «Բաց դռների օրերը» տեղի կունենան 2014թ.հունվարի 31-ին՝ ժամը 15:00-ին և փետրվարի 6-ին ՝ ժամը 15:00-ին: Մասնակցելու համար գրանցվեք նախօրոք՝զանգահարելով 011 20 20 20 հեռախոսահամարով:
Առավել մանրամասն տեղեկությունների համար այցելեք www.procreditbank.am կայքէջ, ինչպես նաև դիտեք Երիտասարդ բանկիրների ծրագրի մասին ֆիլմը:

«Программа молодых банкиров -11»
«ПроКредит Банк» объявляет о начале отбора участников «Программы молодых банкиров-11». Цель шестимесячной программы теоретической и практической переквалификации обучить потенциальных сотрудников «ПроКредит Банка». Эта программа является основным методом для устройства на работу в «ПроКредит Банк». В рамках «Программы молодых банкиров» участники получают теоретические и практические знания финансовойи банковской областей.Программа предоставляет исключительную возможность участникам и «ПроКредит Банку» оценить, на самом деле соответствуют навыки и личные особенности кандидатуры стилю работы «ПроКредит Банка».
Начало программы: май 2014г., продолжительность 6 месяцев.
Программа предлагает:
• Теоретические знания о банковском деле
• Практическое обучение и банковский опыт
•Возможность развития коммуникативных навыков с клиентами и коллегами
• Возможность участия в групповых и индивидуальных проектах
•При успешном окончании программы возможность перспективной работы в Банке
• Возможность стабильного профессионального роста
• Возможность ознакомления с корпоративной культурой, ценностями «ПроКредит Банка»
• Ежемесячная стипендия от Банка.
В Программу могут обратиться:
Молодые люди с высшим образованием, опытом работы (будет рассматриваться как преимущество),хорошими знаниями русского и английского языков, хорошими компьютерными навыками,мотивированные, энергичные, проактивные, с желанием учиться и развиваться, географически гибкие, с умением работать в команде и коммуникативными хорошими навыками, высоким чувством ответственности.
Заявление и мотивационное письмо на английском языке должны отражать Ваше соответствие и Вашу заинтересованность.
Ваши соображения по участию в Программе должны быть созвучны с принципами и задачами группы «ПроКредита», с которыми можете ознакомиться на сайт-странице www.procredit-holding.com; www.procreditbank.am .
Сообщаем, что будут рассматриваться заявки из интернета (on-line) и мотивационные письма, заполненные только на английском языке, а кандидатуры, прошедшие первоначальный отбор, будут приглашены для участия в дальнейших турах конкурса.
Внимание! После отправки заявки (submit) на Вашу электронную почту поступит ответное письмо, подтверждавшее получение заявки. С целью предоставления дополнительной информации о Программе банк периодически организует в центральном офисе «ПроКредит Банка» «День открытых дверей». Адрес: Теряна 105/1, Бизнес-центр Цитадель, 6-ой этаж. Ближайшие «Дни открытых дверей» состоятся 31-го января 2014г. в 15:00 и 6-го февраля в 15:00. Для участия зарегистрируйтесь заранее по тел.: 011 20 20 20. Для более подробной информации посетите сайт-страницу www.procreditbank.am, а также посмотрите фильм о Программе молодых банкиров.