«Բաց դռների օր»` ՊրոԿրեդիտ Բանկում
ՊրոԿրեդիտ Բանկը Երիտասարդ բանկիրների ծրագրի շրջանակներում կազմակերպում է «Բաց դռների օր»: Այն տեղի կունենա 2013թ. սեպտեմբերի 17-ին, ժամը 16.30-ին (տևողությունը` 1 ժամ), Տերյան 105/1 հասցեում (Ցիտադել բիզնես  կենտրոն, 6-րդ հարկ, 604 սենյակ):
Այդ օրը դուք կստանաք ծրագրի հետ կապված ձեզ հուզող բոլոր հարցերի պատասխանները  և առավել մանրամասն կծանոթանաք ծրագրի բովանդակությանը և նպատակներին, դիմելու նոր`առցանց (online)  կարգին, ընտրության փուլերին, ՊրոԿրեդիտ Բանկում  կարիերայի հնարավորություններին և հեռանկարներին:

ПроКредит  Банк  в  рамках  программы  Молодых  банкиров  организует   «День  открытых  дверей». Он  состоится  17-го  сентября  2013г. в 16.30 (длительность 1 час), по  адресу Теряна 105/1(Бизнес-центр  Цитадель, 6-ой этаж, 604 комната).
В  этот  день  вы  получите  ответы  на  все  волнующие  вас  вопросы,  связанные  с  программой,  и  более  подробно  ознакомитесь  с  содержанием  и  целями  программы, с  новой  системой  обращения (online), с  турами  отбора,  с  возможностями  карьеры  и  перспективами  в  ПроКредит  Банке.