Դիտումների քանակ՝ 3110
2020-2021 ուսումնական տարվա առկա ուսուցման մագիստրատուրայի վճարովի ընդունելության 2-րդ փուլի մրցույթի արդյունքներն ամփոփվել են. հայտնի է ՀՊՏՀ առկա մագիստրատուրայում 1-ին կուրս ընդունված և վճարման թույլտվություն ունեցող դիմորդների անվանացանկը:
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Գրիգոր Նազարյանը asue.am-ին հայտնեց, որ նրանց թիվը 198 է: Ընդունող հանձնաժողովի տրամադրած ցուցակը կարող եք տեսնել այստեղ:
Հիշեցնում ենք, որ վճարման վերջնաժամկետը մինչև սեպտեմբերի 10-ն է ներառյալ (բանկային օրվա ավարտը) և խնդրում ենք մագիստրատուրա 1-ին կուրս ընդունված դիմորդներին մինչև սույն թվականի սեպտեմբերի 10-ը կատարել համապատասխան վճարում և վճարման անդորրագրերը ներկայացնել ընդունող հանձնաժողով կամ դեկանատներ:
Շնորհավորում ենք մեր նոր մագիստրանտներին և մաղթում արդյունավետ ուսումնառություն տնտեսագիտական մայր բուհում:

Обобщены результаты приема в магистратуру очной формы обучения АГЭУ по второму туру (платные места). Известны имена студентов, поступивших на первый курс магистратуры очной формы обучения АГЭУ, имеющих разрешение произвести оплату.
Ответственный секретарь приемной комиссии АГЭУ Григор Назарян сообщил asue.am, что их количество в этом году – 198. Со списком студентов, предоставленным приемной комиссией, можно ознакомиться здесь.
Напоминаем, что последний срок осуществления оплаты – 10 сентября включительно (конец банковского дня). Просим абитуриентов, поступивших на первый курс магистратуры, осуществить оплату до 10 сентября и предоставить в приемную комиссию или деканаты квитанцию об оплате.