Հայտնի են բանակից զորացրված առկա անվճար և վճարովի մագիստրատուրա ընդունված դիմորդների անունները
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը տրամադրել է 2020-2021 ուսումնական տարվա ՀՊՏՀ առկա ուսուցման մագիստրատուրայի ընդունելությանը մասնակցած, մրցույթի արդյունքներով առկա անվճար և վճարովի (որպես բանակից զորացրված՝ ԲԶ) մագիստրատուրայի 1-ին կուրս ընդունված բանակից զորացրված դիմորդների ցուցակը, որին կարող եք ծանոթանալ այստեղ:...
Ուսումնական կիսամյակը մոտենում է ավարտին, ՀՊՏՀ բոլոր ֆակուլտետներում գիտելիքների ամփոփում է, և այս օրերին բաց դասերը, որպես գիտելիքի ամրագրման յուրատեսակ ձև, ավելի հաճախ են անցկացվում: Տնտեսագիտություն մասնագիտացման մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսում «Մարդկային կապիտալի ժամանակակից հիմնախնդիրները» առարկայի դասաժամը...
Մարքեթինգային հաղորդակցություններ մասնագիտացման 2-րդ կուրսի մագիստրանտները հերթական ուշագրավ արտագա դասն անցկացրել են Հանրային հեռուստաընկերությունում: Այցը կազմակերպել է մարքեթինգի ամբիոնի դոցենտ Լիլիթ Դադայանը՝ «Մեդիաէկոնոմիկա» և «Հանրային կապեր» առարկաների շրջանակներում: Հանրայինի մարքեթինգի բաժնի և հանրային...

риемная комиссия АГЭУ предоставила список отслуживших в армии абитуриентов, поступивших на первый курс магистратуры очной формы обучения 2020/2021 уч. года (бесплатные и платные места). Со списком можно ознакомиться здесь. Поздравляем новоиспеченных магистрантов и желаем успехов в учебе! Отдел информации и связей...
Приемная комиссия АГЭУ представила к публикации списки студентов, допущенных к бесплатному и платному обучению в АГЭУ (1-й этап). Ответственный секретарь приемной комиссии Григор Назарян сказал asue.am, что в результате первого этапа в общей сложности 341 абитуриент был принят, 90 из которых на бесплатной основе,...