Հայտնի են ՀՊՏՀ ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջ ընդունվածների անունները
ՀՊՏՀ ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջի սիրելի դիմորդներ, հայտնի են քոլեջ ընդունվածների անունները։ Ցանկերը, ըստ մասնագիտությունների, կարող եք տեսնել ակտիվ հղումներով` Խոհարարական գործ, Սպասարկում, Ապահովագրական գործ, Տրանսպորտային միջոցներ, Եռակցում, Ֆինանսներ, Բանկային գործ, Մենեջմենթ, Հաշվապահական հաշվառում։ ՀՊՏՀ...
ՀՊՏՀ-ն 165 նոր ուսանող ունի. հեռակա բակալավրիատ ընդունվածների անունները՝ առցանց
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը ամփոփել է 2019-2020 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցման բակալավրիատի ընդունելության մրցույթի արդյունքները և հրապարակել ՀՊՏՀ ընդունված դիմորդների անունները: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը տրամադրել է ցուցակները, որոնց կարող եք ծանոթանալ այստեղ: Այսպիսով, Տնտեսագիտական մայր բուհն ունի 165...
Հայտնի դարձան ՀՊՏՀ ընդունվածների անունները. ընդունվել են բարձր գիտելիքներ ցուցաբերած դիմորդները
Այսօր` հուլիսի 15-ին, փակցվեցին ՀՊՏՀ ընդունված դիմորդների ցուցակները և հայտնի դարձան ՀՊՏՀ ընդունված դիմորդների անունները: ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Միքայել Թավադյանը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեց, որ ՀՊՏՀ 28 մասնագիտություններով և մասնագիտացումներով բուհ են...

Дорогие абитуриенты Финансово-экономического колледжа АГЭУ! Известны имена поступивших в колледж. Списки по специальностям можете увидеть по следующим активным ссылкам: Кулинарное дело, Сервис, Страховое дело, Транспортные средства, Сварка, Финансы, Банковское дело, Менеджмент, Бухгалтерский учет. Отдел информации...
Стали известны имена поступивших в АГЭУ, поступили абитуриенты, с хорошими знаниями
Сегодня 15 июля, были вывешены списки поступивших в АГЭУ и стали известны их имена.Ответсвенный серетарь приемной комиссии АГЭУ Михаил Тавадян сообщил отделу информациии связей с общественностью, что по 28 специальностям и специализациям АГЭУ в вуз поступило1254 человек.По самым востебованным специальностям проходными...