Դիտումների քանակ՝ 2002
Դասերի ավարտից հետո այսօր ուսանողները տուն չէին շտապում. սկսվել է «Ուսանողական աշուն-2017» մարզամշակութային փառատոնի ՈւՀԱ մրցաշրջանը:
Համալսարանի ուրախներն ու հնարամիտները ՀՊՏՀ մեծ հանդիսասրահ էին բերել հարյուրավոր ուսանողների և ամենասպասված միջոցառման ընթացքում խոստանում էին  ապահովել ծիծաղաշատ ու հիշարժան ժամանց:
Այսօր բեմում տնտեսության կարգավորման և միջազգային տնտեսական հարաբերությունների, մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման, հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի, ֆինանսական ֆակուլտետների թիմերն էին:
Մրցելույթներն առանձնացան սուր հումորներով, գեղեցիկ բեմադրություններով ու երաժշտական կատարումներով: ՈւՀԱ թիմերին նոր շունչ էին հաղորդել 1-ին կուրսեցիները, ովքեր բեմում վստահորեն առաջին քայլերն էին անում և շահում հանդիսատեսի համակրանքը:
Իսկ կառավարման, ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետների և ՀՊՏՀ ֆինանսատնտեսագիտական քոլեջի թիմերը ելույթ կունենան վաղը: Միջոցառման սկիզբը ժամը 14.00-ին է:

Количество просмотров: 1619
После завершения уроков сегодня студенты не спешили домой: начался сезон КВН спортивно-культурного фестиваля “Студенческая осень -2017”.
Веселые и находчивые университета собрали сотни студентов в большой зал торжеств АГЭУ и в ходе самого долгожданного мероприятия обещали обеспечить смешные и незабываемые развлечения.
Сегодня на сцене играли команды следующих факультетов: регулирование экономики и международных экономических отношений, маркетинга и организации бинзеса, бухгалтерского учета и аудита, финансового факультета.
А команды факультетов управления, информатики и статистики, а также финансово-экономического колледжа АГЭУ выступят завтра. Начало мероприятия: 14:00.