Դիպլոմներ ստացան ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղի շրջանավարտները
ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղում այսօր հանդիսավոր կերպով հանձնվել են 2014-2015 ուստարվա շրջանավարտների դիպլոմները . այս մասին տեղեկացնում են մասնաճյուղից: Միջոցառմանը ներկա է եղել և ողջույնի խոսքով հանդես եկել  ՀՊՏՀ ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը: Նա իր խոսքում  կարևորել  է մարզային  բուհի գործունենությունը՝ տարածաշրջանի զարգացման տեսանկյունից: Շրջանավարտներին ողջունել և բարեմաղթանքներ է հղել մասնաճյուղի տնօրեն Սոս Խաչիկյանը, կոչ արել հետագայում էլ պահպանել  բուհի հետ կապը:
Միջոցառման մասնակիցներին  շնորհավորանքներ են հղել  նաև ուսանողական խորհրդի նախագահ Հայկ Հարությունյանը և մագիստրատուրայի գերազանցիկ  շրջանավարտ Կարեն Իսախանյանը:
Շրջանավարտները ստացել են նաև բուհի պաշտոնաթերթի՝ «Տնտեսագետ» ամսագրի օրինակներ, որոնց հասցեատերը հենց նրանք են. ամսագրի մայիս-հունիսյան համարը նվիրված է այս տարվա շրջանավարտներին:

Выпускники Егегнадзорского филиала АГЭУ получили дипломы
В Егегнадзорском филиале АГЭУ сегодня состоялось торжественное вручение дипломов выпускников на 2014-2015гг: об этом информирет филиал. На встрече присутствовали проректор по учебно-организационным работам Мирдат Арутюнян. Он в своей приветсвенной речи подчеркнул деятельность регионального вуза с точки зрения развития региона. Выпускниов приветствовал директор филиала Сос Хачикян.
Присутствующих мероприятия поздравили председатель студенческого совета Айк Арутюнян и отличник-выпускник магистратуры Карен Исаханян.
Выпускники получили также экземпляры официального журнала АГЭУ “Тнтесагет”, адресаты которых являются именно они: май-июльский номер журнала посвящен выпускникам этого года.