Ավարտվեցին ՈւՀԱ մրցելույթները (լուսանկարներ )
Տնտեսագիտական համալսարանի դահլիճում այսօր ելույթ ունեցան կառավարման, ինֆորմատիկայի և վիճակագրության, հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետների  ՈւՀԱ  թիմերը:
Այսօրվա  ելույթներում ցուցադրվեցին նաև թիմերի կողմից  պատրաստված հումորային տեսահոլովակներ, եղան պարային և երաժշտական կենդանի կատարումներ:
Ելույթների ավարտից հետո 6 ֆակուլտետների թիմերի մասնակցությամբ  կայացավ լրացուցիչ մրցույթ. թիմերը պատասխանեցին ուսանողական խորհրդի կողմից կազմված հարցերին՝  յուրաքանչյուր պատասխանի համար վաստակելով 1 միավոր: Այս մրցույթում հաղթեց ֆինանսական ֆակուլտետը:
Վաղը՝ դեկտեմբերի 5-ին, տեղի կունենան  միջֆակուլտետային երգի, պարի մրցույթներ, որից հետո կհայտարարվի ՈւՀԱ մրցելույթներում հաղթած թիմի անունը, կտրվեն  մրցանակներ նաև հատուկ անվանակարգերում: Այսպիսով,  կեզրափակվի «Ուսանողական աշուն-2014» մարզամշակութային փառատոնը:

Сегодня в зале Экономического университета выступили команды КВН факультетов управления, информатики и статистики, бухгалтерского учета и аудита.
В сегодняшних выступлениях были продемонстрированы также юмористические видеоролики, были танцевальные и музыкальные живые исполнения. После выступлений состоялся дополнительный конкурс с участием команд 6 факультетов: команды ответили на вопросы, составленные студенческим советом: за каждый ответ, заработав 1 балл. В этом конкурсе победил финансовый факультет.
Завтра 5-го декабря пройдут межфакультетские конкурсы песни, танца, после чего будет объявлена команда, победившая в конкурсных соревнованиях КВН, будут вручены и призы в специальных номинациях. Таким образом, завершится спортивно-культурный фестиваль «Студенческая осень-2014».