Ավարտվեցին ՈւՀԱ մրցելույթները (լուսանկարներ )
Տնտեսագիտական համալսարանի դահլիճում այսօր ելույթ ունեցան կառավարման, ինֆորմատիկայի և վիճակագրության, հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետների  ՈւՀԱ  թիմերը: Այսօրվա  ելույթներում ցուցադրվեցին նաև թիմերի կողմից  պատրաստված հումորային տեսահոլովակներ, եղան պարային և երաժշտական կենդանի կատարումներ:...
Եզրափակվեցին ՈւՀԱ մրցելույթները (լուսանկարներ)
ՀՊՏՀ մեծ դահլիճում այսօր «Ուսանողական գարուն-2014»   փառատոնի շրջանակներում  ելույթ ունեցան ՏԿ և ՄՏՀ, ֆինանսական, մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետների ՈւՀԱ թիմերը: Հիշեցնենք, որ  երեկ  ելույթ են   ունեցել կառավարման, ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ու հաշվապահական...
Ավարտվեցին ՈւՀԱ ելույթները, վաղը հայտնի կդառնա հաղթողի անունը
ՀՊՏՀ մեծ հանդիսասրահն այսօր ևս թնդաց ծափողջյուններից և ոգևորությունից. ելույթ ունեցան ինֆորմատիկայի և վիճակագրության, ՏԿ և ՄՏՀ, մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետների  ՈՒՀԱ  թիմերը:  Ինչպես ավելի վաղ հայտնել էինք, երեկ ելույթ էին ունեցել ՀՊՏՀ մյուս երեք ֆակուլտետների թիմերը: Այսօրվա ՈՒՀԱ-ականները...
ՀՊՏՀ-ում այսօր շարունակվեցին «Ուսանողական գարուն 2013» փառատոնի շրջանակում անցկացվող` ՀՊՏՀ ՈՒՀԱ թիմերի միջֆակուլտետային մրցելույթները: Ծափերից թնդացող լեփ-լեցուն դահլիճը մեծ ոգևորությամբ ու բարձր տրամադրությամբ ողջունեց բոլոր մասնակիցներին: Առաջինը բեմահարթակը տրամադրվեց մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետի...

Сегодня  в  зале  Экономического  университета  выступили  команды  КВН  факультетов  управления, информатики  и  статистики, бухгалтерского  учета  и  аудита. В  сегодняшних  выступлениях  были  продемонстрированы  также  юмористические  видеоролики,  были  танцевальные  и  музыкальные  живые  исполнения.  После ...
Большой  зал  АГЭУ и  сегодня  гремел  от  аплодисментов  и  воодушевления:  выступили  команды  КВН  факультетов   информатики  и  статистики, РЭ и МЭО, маркетинга  и  организации  бизнеса.  Как  раннее  сообщали, вчера  выступили  команды  трех  других  факультетов  АГЭУ. Сегодняшние  КВН-щики  также  обеспечили ...
Сегодня  в  АГЭУ  продолжились, проводившиеся  в  рамках  фестиваля  «Студенческая  весна  2013», межфакультетские  конкурсные  соревнования  команд  КВН  АГЭУ.  С  большим  воодушевлением  и  высоким  настроением  зал   бурными  аплодисментами    приветствовал  всех  участников. Первой на  сцену  вышла  команда ...