ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնից տեղեկացնում են, որ հայտնի է դարձել հունիսի 6-ին կայանալիք Աշխատանքի տոնավաճառին ՀՊՏՀ մասնակից գործընկեր կազմակերպությունների ցանկը: Ցանկում, որին կարող եք ծանոթանալ այստեղ, ներկայացված են նաև որոշ կազմակերպությունների կողմից առաջարկվող թափուր աշխատատեղերը:
Հիշեցնենք, որ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնը ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության «Զբաղվածության պետական ծառայություն» գործակալության հետ համատեղ կազմակերպում է Աշխատանքի տոնավաճառ: Այն կկայանա սույն թվականի հունիսի 6-ին, ժամը 11.00-14.00-ն ՀՊՏՀ բակում (հասցե՝ Նալբանդյան 128):
Այդ օրը կարող եք ծանոթանալ տարբեր ոլորտների առաջատար ընկերություններում առկա աշխատանքի թափուր տեղերին և պրակտիկայի, մասնագիտական զարգացման և զբաղվածության այլ հնարավորություններին, ինչպես նաև մասնակցել նախնական հարցազրույցների: Չմոռանաք բերել Ձեր ինքնակենսագրությունը (Resume, CV):
Միջոցառմանը կարող են մասնակցել մեր համալսարանի ավարտական կուրսերի ուսանողներն ու մեր բուհի շրջանավարտները:
Կենտրոնից հայտնում են նաև, որ տոնավաճառին կազմակերպություններ կհրավիրվեն նաև ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության կողմից:

Из  центра  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ  сообщают, что  уже  известен  список  организаций  партнеров  АГЭУ,   участников  состоявшейся  6-го  июня  Ярмарки  труда.    В  списке,  с  которым  можете  ознакомиться  здесь,представлены  также   вакансии некоторых  организаций.
Напоминаем, что  6-го  июня  сего  года  11.00-14.00  во  дворе  АГЭУ  центр  карьеры  и  маркетинга  Армянского  государственного  экономического  университета  совместно  с  агенством   «Государственная  служба  по  занятости»  министерства  труда  и  социальных  вопросов  РА  организует   Ярмарку  труда.   (адрес: Налбандяна 128):
В  этот  день  можете  ознакомиться  с  вакансиями ведущих  организаций  различных  областей  и  практикой,  профессиональным  развитием  и  другими  возможностями  занятости,  а  также   участвовать  в  предварительном  собеседовании. Не  забудьте  принести  свою  автобиографию(Resume, CV).
На  мероприятии  могут  участвовать  студенты  старших  курсов  и  выпускники  нашего  вуза.
Из  центра  сообщают  также, что  на ярмарку  будут  приглашены  организации  и  министерством  труда  и  социальных  вопросов   РА.