ՀՊՏՀ-ում կայացավ Աշխատանքի տոնավաճառ՝ մեկ հարկի տակ համախմբելով 50-ից ավելի գործատուների և շուրջ 3500 աշխատանք փնտրողների (լուսանկարներ)
50-ից ավելի գործատուներ և շուրջ 3500 հարյուր աշխատանք փնտրողներ այսօր հանդիպեցին ՀՊՏՀ բակում ՀՊՏՀ և ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության Զբաղվածության պետական գործակալության հետ համատեղ նախաձեռնությամբ կազմակերպված Աշխատանքի տոնավաճառում: Նախաձեռնությունը, որին աջակցել էր նաև ՀՀ ԿԳՄՍ նախարարությունը,...
«ՀՊՏՀ շրջանավարտ-2015»-ը` հունիսի 10-ին
ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնից տեղեկացնում են, որ հայտնի է դարձել հունիսի 6-ին կայանալիք Աշխատանքի տոնավաճառին ՀՊՏՀ մասնակից գործընկեր կազմակերպությունների ցանկը: Ցանկում, որին կարող եք ծանոթանալ այստեղ, ներկայացված են նաև որոշ կազմակերպությունների կողմից առաջարկվող թափուր աշխատատեղերը: Հիշեցնենք,...

Более 50 работодателей и около 3500 соискателей встретились сегодня во дворе АГЭУ на ярмарке вакансий, организованной совместно АГЭУ и Государственным агентством занятости Министерства труда и социальных дел РА. Инициатива, которая также была поддержана Министерством образования и науки, культуры и спорта Республики...
Дорогие студенты, 10-го июня в 19.00 во дворе АГЭУ состоится вечер, посвященный выпускникам Армянского государственного экономического университета 2014-2015 учебного года для выпускников всех форм обучения АГЭУ. Об этом нам сообщает проректор по работам со студентами и выпускниками Севак Хачатрян, отметив,...