ՀՊՏՀ կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնից տեղեկացնում են, որ հայտնի է դարձել հունիսի 6-ին կայանալիք Աշխատանքի տոնավաճառին ՀՊՏՀ մասնակից գործընկեր կազմակերպությունների ցանկը: Ցանկում, որին կարող եք ծանոթանալ այստեղ, ներկայացված են նաև որոշ կազմակերպությունների կողմից առաջարկվող թափուր աշխատատեղերը: Հիշեցնենք,...
Սիրելի՛ ուսանողներ և շրջանավարտներ, ՀՊՏՀ Կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնը ՀՀ Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության «Զբաղվածության պետական ծառայություն» գործակալության հետ համատեղ սիրով հրավիրում է Ձեզ մասնակցելու ՀՊՏՀ Աշխատանքի տոնավաճառին: Այն կկայանա մայիսի 25-ին ժամը 10.00-15.30-ը ՀՊՏՀ բակում: Շուրջ 50...

Из  центра  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ  сообщают, что  уже  известен  список  организаций  партнеров  АГЭУ,   участников  состоявшейся  6-го  июня  Ярмарки  труда.    В  списке,  с  которым  можете  ознакомиться  здесь,представлены  также   вакансии некоторых  организаций. Напоминаем, что  6-го  июня  сего ...
Дорогие  студенты  и  выпускники,  напоминаем,  что  центр  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ    совместно  с  агенством  «Государственная  служба  занятости»  при  министерстве  труда  и  социальных  вопросов  РА   с  любовью  приглашает  Вас  участвовать  в  ярмарке  труда  АГЭУ. Она  состоится  25-го  мая  с  10.00-15.00 ...