Կառավարման ֆակուլտետի հեռակա կրթաձևի մագիստրոսներին հանձնվեցին դիպլոմներ
Հեռակա մագիստրատուրայի շրջանավարտներին այս շրջանում տրվում են ավարտական վկայականները: Այսօր կառավարման ֆակուլտետի հեռակա մագիստրատուրայի շրջանավարտներին հանձնվեցին ավարտական վկայականներ՝ դիպլոմներ:
Կառավարման ֆակուլտետի դեկան Միքայել Թավադյանը մեզ տեղեկացրեց, որ այսօր մագիստրոսական դիպլոմներ են ստացել 125 շրջանավարտներ:
«Այսօր՝ մարտի 3-ին, ավարտական վկայականներ հանձնեցինք մեր ֆակուլտետի հեռակա մագիստրատուրայի 4՝ գործարար կառավարում, պետական մունիցիպալ կառավարում, բանկային մենեջմենթ և ֆինանսական մենեջմենթ մասնագիտացման   շրջանավարտներին, ովքեր տեսական դասընթացներն ու քննությունները հաջող ավարտել էին 2013թ.  դեկտեմբերին»,-ասաց կառավարման ֆակուլտետի դեկանը:
Շնորհավորում ենք բոլոր շրջանավարտներին և  մաղթում, որ տնտեսագետի դիպլոմը հաջող  կարիերայի ուղի բացի մեր շրջանավարտների համար, լավագույնս ծառայի նրանց կայացմանը:

Магистрантам заочной формы обучения факультета управления вручены дипломы
В  этот  период  выпускникам  заочной  магистратуры  выдаются  дипломы  об  окончании. Сегодня  выпускникам  заочной  магистратуры  факультета  управления  вручили  свидетельства  об  окончании, дипломы.
Декан  факультета  управления  Микаел  Тавадян  нам  сообщил, что  сегодня  дипломы  магистра  получили  125  выпускников.
«Сегодня  3-го  марта,  свидетельства  об  окончании     вручили  выпускникам  заочной  магистратуры  нашего  факультета  по  4  специализациям:  бизнес- управление, государственное  муниципальное  управление, банковский  менеджмент  и  финансовый  менеджмент.  Они лекционные  курсы  и  экзамены     успешно  сдали  в  декабре  2013  года»,-сказал  декан  факультета  управление.
Поздравляем  всех  выпускников  и  желаем,  чтоб  диплом  экономиста  открыл   нашим  выпускникам   путь  для  успешной  карьеры, наилучшим  образом  служил  их  становлению.