«Շրջանավարտ - 2018». ավարտահանդես, որ տեղ գտավ լավագույն հուշերի գանձարանում
Այսօր երեկոյան համալսարանի գեղատեսիլ բակում ավանդական ավարտահանդեսը՝ «Շրջանավարտ - 2018»-ը, մի բովանդակալից երեկո նվիրեց 2017-2018 ուսումնական տարվա ՀՊՏՀ բակալավրիատի և մագիստրատուրայի շրջանավարտներին` հարստացնելով նրանց ձեռքբերումների, երջանիկ ապրումների ու լուսավոր հուշերի գանձարանը: Տոնական մթնոլորտում հուզված...
Դիպլոմների հանձնում ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղում
ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղում պաշտոնական և հանդիսավոր արարողությամբ դիպլոմներ են հանձնվել 2016-2017 ուսումնական տարվա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի շրջանավարտներին: Այդ առիթով հուլիսի 12-ին մայր բուհից մասնաճյուղ են այցելել ՀՊՏՀ ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը և տնտեսության...
101-ից 52-ը՝ Կարմիր դիպլոմակիր
Այսօր դիպլոմներ ստացան նաև նշված ֆակուլտետի բնօգտագործման տնտեսագիտություն մասնագիտացման մի խումբ շրջանավարտներ: Բազմազբաղ աշխատանքային օրվա ընթացքում ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը կարողացավ ժամանակ նվիրել մագիստրոսներին, որոնք ուսումնակազմակերպական բաժնի մոտ խմբված խորհրդանշական համազգեստներով ստանում էին դիպլոմները:...
Օրը շրջանավարտներին էր (լուսանկարներ)
Հունիսի 10-ին ՀՊՏՀ բակում տեղի ունեցած շրջանավարտներին նվիրված երեկոյից ներկայացնում ենք լուսանկարային շարք: Հիշեցնենք, որ միջոցառումը բաղկացած էր երկու մասից՝ շնորհավորանքներ, գերազանցության դիպլոմների հանձնում և  «HAYARD» և «ArtA»  ռոք խմբերի մասնակցությամբ ռոք համերգ: Մեկ անգամ ևս...
Կառավարման ֆակուլտետի հեռակա կրթաձևի մագիստրոսներին հանձնվեցին դիպլոմներ
Հեռակա մագիստրատուրայի շրջանավարտներին այս շրջանում տրվում են ավարտական վկայականները: Այսօր կառավարման ֆակուլտետի հեռակա մագիստրատուրայի շրջանավարտներին հանձնվեցին ավարտական վկայականներ՝ դիպլոմներ: Կառավարման ֆակուլտետի դեկան Միքայել Թավադյանը մեզ տեղեկացրեց, որ այսօր մագիստրոսական դիպլոմներ են ստացել 125 շրջանավարտներ:...
Շրջանավարտներին նվիրված օրը եզրափակվեց շքեղ համերգով
Շրջանավարտներին նվիրված այս ամբողջ օրը Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում ստեղծել էր հրաշալի մթնոլորտ, որը եզրափակվեց շքեղ համերգով:  Տոնական համերգի շրջանակներում  ՀՊՏՀ բակում հանդես եկան Արամ MP 3-ը և DJ Vakcina-ն: Համերգային ծրագրին մասնակցեց ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը, ում ջերմորեն ողջունեցին...
ՀՊՏՀ շրջանավարտներին նվիրված տոնական օրը շարունակվեց ֆակուլտետներում. նրանք ստացան դիպլոմներ (լուսանկարներ)
Այսօր ժամը 11.00-ին ՀՊՏՀ-ում սկիզբ առած շրջանավարտներին նվիրված տոնական հանդիսությունը շարունակվեց ՀՊՏՀ բոլոր ֆակուլտետներում: Առկա ուսուցմամբ բակալավրիատի շրջանավարտներին հանձնվեցին մասնագետի որակավորումը հավաստող ավարտական վկայականներ` դիպլոմներ: Հաշվապահական հաշվառման և աուդիտի ֆակուլտետում հավաքված շրջանավարտներին...

Сегодня в красивом дворе Армянского государственного экономического университета прошел традиционный Выпускной вечер «Выпускник - 2018».Выпускной вечер торжественно открыл председатель совета АГЭУ Ваче Габриелян.Ректор АГЭУ, профессор Корюн Атоян также направил теплые пожелания выпускникам.Героев дня поздравили...
В Егегнадзорском филиале АГЭУ состоялось торжестенное вручение дипломов выпускникам бакалавриата и магистратуры на 2016-2017 учебный год. По этому случаю 12 июля от прорктор АГЭУ по учебно-организационным рбаотам Мирдат Арутюнян и декан факультета регулирования экономики международных экономических отношрний...
52 из 101 – Красные дипломники
Группа студентов-отличников факультета Регулирование  эконимики и международных экониомических отношений сегодня пришла в университет, чтобы получить дипломы.  Декан того же факультета Атом Маргарян  после вручения дипломов побеседовал с выпускниками, посоветовал продолжить обучение уже в аспирантуре. Декан отдельно...
Магистрантам заочной формы обучения факультета управления вручены дипломы
В  этот  период  выпускникам  заочной  магистратуры  выдаются  дипломы  об  окончании. Сегодня  выпускникам  заочной  магистратуры  факультета  управления  вручили  свидетельства  об  окончании, дипломы. Декан  факультета  управления  Микаел  Тавадян  нам  сообщил, что  сегодня  дипломы  магистра  получили  125 ...
День, посвященный выпускникам, завершился красивым концертом
Этот  день,  посвященный  выпускникам, и  создавший в  Армянском  государственном  экономическом   университете     великолепную  атмосферу,     завершился  красивым  концертом. В  рамках  праздничного  концерта  во   дворе  АГЭУ  выступили  Арам MP 3   и   DJ Vakcina. На  концерте  присутствовали  ректор  АГЭУ ...
Сегодня  в  11.00  начавшее  в  АГЭУ  праздничное  торжество, посвященное  выпускникам, продолжилось  на  факультетах. Выпускникам  стационарного  бакалавриата   вручили  дипломы, свидетельствующие   о квалификации  специалиста.  Собравшихся  выпускников  факультета  бухгалтерского  учета  и  аудита  приветствовали ...