Եղեգնաձորի մասնաճյուղի գիտաժողովի օրը փոխվել է. այն կկայանա դեկտեմբերի 21-ին
«Մարզերի զարգացման սոցիալ-տնտեսական հիմնախնդիրները Հայաստանի Հանրապետությունում» թեմայով ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղի նախանշած 2-րդ հանրապետական գիտաժողովի օրը փոխվել է: Այն կկայանա դեկտեմբերի 21-ին և ոչ թե դեկտեմբերի 14-ին, ինչպես հայտարարվել էր վաղօրոք:
Այս մասին լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեց ՀՊՏՀ Եղեգնաձորի մասնաճյուղի տնօրեն Սոս Խաչիկյանը՝ ավելացնելով, որ գիտաժողովին մասնակցել ցանկացողները կարող են իրենց աշխատանքները ներկայացնել մինչև դեկտեմբերի 21-ը:
Գիտաժողովի նյութերը կհրատարակվեն գիտական հոդվածների չափանիշներին համապատասխան ժողովածուի տեսքով և կտրամադրվեն հոդվածների հեղինակներին:

Дата проведения 2-ой республиканской научной конференции, предусмотренной в Ехегнадзорском филиале АГЭУ на тему «Социально-экономические проблемы развития марзов в Республике Армения», переставлена. Она состоится 21-го декабря , а не 14-го декабря, как было объявлено зараннее.
Об этом отделу информации и связей с общественностью сообщил директор Ехегнадзорского филиала АГЭУ Сос Хачикян, добавив, что желающие участвовать могут свои работы представить до 21-го декабря.
Материалы конференции будут опубликованы в сборнике, соответствующем критериям научных статей, и будут предоставлены авторам статей.