Սիրելի ուսանողներ, գործընկերներ, ս.թ. նոյեմբերի 27-ին, ժամը 14:00-ին, ՀՊՏՀ գլխավոր մասնաշենքի մեծ դահլիճում ՀՀ Կենտրոնական բանկի ներկայացուցիչները հանդես կգան «ՀՀ ֆինանսական կայունության հաշվետվություն» թեմայով շնորհանդեսով և կպատասխանեն Ձեզ հետաքրքրող հարցերին:
Հանդիպմանը հրավիրվում են բակալավրիատի ավարտական կուրսի և մագիստրատուրայի ուսանողները, ինչպես նաև դասախոսական անձնակազմը:
ՀՀ Կենտրոնական բանկից հանդիպմանը ներկա կգտնվեն խորհրդի անդամ Արմենակ Դարբինյանը, Ֆինանսական համակարգի կայունության և զարգացման վարչության պետ Անդրանիկ Գրիգորյանը, նույն վարչությունում բաժնի պետեր Արտակ Ասատրյանը, Կարինե Համբարյանը, Անձնակազմի կառավարման վարչության պետ Գայանե Խաչատրյանը:

Дорогие  студенты, коллеги, 27-го  ноября  с.г. в 14:00, в большом  зале  центрального  корпуса  АГЭУ  представители  Центрального  банка  РА  выступят  с  презентацией  на  тему   «Отчет  о финансовой  стабильности  РА» и  ответят  на  интересующие  Вас  вопросы.
На  встречу  приглашаются  студенты  выпускного  курса  бакалавриата  и  магистратуры, а  также  преподавательский  коллектив.
Из  Центрального  банка  РА  на  встрече   будут  присутствовать  член  совета  Арменак  Дарбинян, начальник  управления  стабильности  финансовой  системы  и  развития  Андраник  Григорян, начальники  отделов  того  же  управления  Артак  Асатрян, Карине  Гамбарян, начальник  управления  аппаратом  Гаяне  Хачатрян.