ՀՊՏՀ պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմը և ուսանողները այսօր մասնակիցը դարձան «ՀՀ ֆինանսական կայունության հաշվետվություն» (2013 թ. 1-ին կիսամյակ) թեմայով շնորհանդեսի, որն անցկացրեցին ՀՀ կենտրոնական բանկի ներկայացուցիչնեը`ՀՀ ԿԲ խորհրդի անդամ Արմենակ Դարբինյանը, ՀՀ ԿԲ ֆինանսական համակարգի կայունության և զարգացման վարչության...
Սիրելի ուսանողներ, գործընկերներ, ս.թ. նոյեմբերի 27-ին, ժամը 14:00-ին, ՀՊՏՀ գլխավոր մասնաշենքի մեծ դահլիճում ՀՀ Կենտրոնական բանկի ներկայացուցիչները  հանդես կգան «ՀՀ ֆինանսական կայունության հաշվետվություն» թեմայով շնորհանդեսով և կպատասխանեն Ձեզ հետաքրքրող հարցերին: Հանդիպմանը հրավիրվում են բակալավրիատի ավարտական...

Сегодня  профессорскопреподавательский  коллектив  и  студенты  АГЭУ  стали  участниками  презентации  на  тему  «Отчет  финансовой  стабильности  РА» (1-ое  полугодие 2013 г.), которую  провели  представители  Центрального  банка  РА: член  совета  ЦБ  РА  Арменак  Дарбинян, начальник  управления  стабильности ...
Дорогие  студенты, коллеги, 27-го  ноября  с.г. в 14:00, в большом  зале  центрального  корпуса  АГЭУ  представители  Центрального  банка  РА  выступят  с  презентацией  на  тему   «Отчет  о финансовой  стабильности  РА» и  ответят  на  интересующие  Вас  вопросы. На  встречу  приглашаются  студенты  выпускного ...