Դիտումների քանակ՝ 722
ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովից հայտնում են, որ հեռակա մագիստրատուրայի ընդունելության քննությունները տեղի կունենան միայն հոկտեմբերի 2-ին:
Այսինքն փոփոխություն է եղել ավելի վաղ հաղորդված այն հայտարարությունում, ըստ որի՝ հեռակա մագիստրատուրայի ընդունելության քննությունները պետք է տեղի ունենային երկու օր`հոկտեմբերի 1-ին և 2-ին`ըստ ընդունող հանձնաժողովի փոխանցման:
Տեղեկացնենք նաև, որ հոկտեմբերի 2-ին հեռակա մագիստրատուրայի դիմորդները պետք է ներկայանան ժամը 10.00-ին. այս մասին մեզ հայտնեց ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Վահան Բաղդասարյանը:

Из  приемной  комиссии  АГЭУ  сообщают,  что  вступительные  экзамены  заочной  магистратуры  пройдут  только  2-го  октября.
Произошло  изменение  уже  в  ранее  переданном  об’явлении, в  котором,  по  сообщению  приемной  комиссии,   вступительные  экзамены  должны  были  проведены  2  дня: 1-го  и  2-го  октября.
Сообщим  также, что  2-го  октября  абитуриенты  заочной  магистратуры  должны  явиться  в  10.00. Об  этом  нам  сообщил  ответственный  секретарь  приемной  комиссии  Ваан  Багдасарян.