Մեկնարկում է ՊրոԿրեդիտ Բանկի «Երիտասարդ բանկիրների ծրագիր» 10-ի մասնակիցների ընտրությունը
ՊրոԿրեդիտ Բանկը հայտարարում է «Երիտասարդ բանկիրների ծրագիր» 10-ի մասնակիցների ընտրության մեկնարկը: Վեց ամիս տևողությամբ տեսական և գործնական վերապատրաստման ծրագրի նպատակն է ուսուցանել ՊրոԿրեդիտ Բանկի պոտենցիալ աշխատակիցներին: Այս ծրագիրը ՊրոԿրեդիտ Բանկում աշխատանքի ընդունվելու հիմնական եղանակն է: Երիտասարդ բանկիրների ծրագրի շրջանակներում մասնակիցները ստանում են ֆինանսական և բանկային ոլորտների վերաբերյալ տեսական և գործնական գիտելիքներ: Ծրագիրը բացառիկ հնարավորություն է տալիս մասնակիցներին և ՊրոԿրեդիտ բանկին գնահատելու`արդյոք թեկնածուի ունակությունները և անձնային հատկանիշները համապատասխանում են ՊրոԿրեդիտի աշխատանքային ոճին: Ծրագրի սկիզբը 2013թ.նոյեմբերին է, տևողությունը` 6 ամիս:
Ծրագիրն առաջարկում է` տեսական գիտելիքներ բանկային գործի վերաբերյալ,գործնական ուսուցում և բանկային փորձ, հաճախորդների և գործընկերների հետ հաղորդակցման հմտությունների զարգացման հնարավորություն,խմբային և անհատական նախագծերում մասնակցության հնարավորություն, ծրագիրը հաջողությամբ ավարտելու դեպքում հեռանկարային աշխատանքի հնարավորություն Բանկում,մասնագիտական կայուն աճի հնարավորություն, ՊրոԿրեդիտ Բանկի կորպորատիվ մշակույթին ու արժեքներին ծանոթանալու հնարավորություն, ամսական կրթաթոշակ Բանկի կողմից: Դիմել կարող են երիտասարդ անձինք`բարձրագույն կրթությամբ, աշխատանքային փորձով (կդիտարկվի որպես առավելություն), հայերենի և անգլերենի լավ իմացությամբ, համակարգչային լավ հմտություններով, մոտիվացված, եռանդով լի, պրոակտիվ, սովորելու և զարգանալու ցանկությամբ, աշխարհագրորեն ճկուն, թիմում աշխատելու ունակությամբ և հաղորդակցման լավ հմտություններով, պատասխանատվության բարձր զգացումով:
Անգլերեն լեզվով դիմում հայտը և մոտիվացիոն նամակը պետք է արտացոլեն Ձեր համապատասխանությունը և հետաքրքրվածությունը: Ծրագրին մասնակցելու Ձեր նկատառումները պետք է համահունչ լինեն ՊրոԿրեդիտ խմբի առաքելությանը և սկզբունքներին, որոնց կարող եք ծանոթանալ www.procredit-holding.com, www.procreditbank.am կայքէջերում:
Տեղեկացնում ենք, որ կդիտարկվեն միայն անգլերեն լեզվով լրացված առցանց դիմում-հայտերը և մոտիվացիոն նամակները, իսկ նախնական ընտրություն անցած թեկնածուները կհրավիրվեն մասնակցելու մրցույթի հետագա փուլերին:
Ուշադրություն. դիմում հայտը ուղարկելուց հետո Ձեր էլ. փոստին կուղարկվի պատասխան նամակ`հաստատելով դիմում-հայտի ստացումը: Ծրագրի մասին հավելյալ տեղեկություններ տրամադրելու համար ՊրոԿրեդիտ Բանկը պարբերաբար կազմակերպում է Բաց դռների օրեր,գրանցվելու համար զանգահարեք`010 54 60 92 : Առավել մանրամասն տեղեկությունների համար այցելեք www.procreditbank.am կայքէջ, ինչպես նաև դիտեք Երիտասարդ բանկիրների ծրագրի մասին ֆիլմը` www.youtube.com/watch?v=RT7A0FBh-xs :

Начинается отбор участников 10-ой «Программы Молодых банкиров» ПроКредит Банка
ПроКредит  Банк  об’являет о  начале  отбора  участников  10-ой  «Программы  Молодых  банкиров». Целью  шестимесячной  теоретической  и  практической  программы  по усовершенствованию  является   обучение  потенциальных  сотрудников  ПроКредит  Банка. Это  программа – основной  метод  приема  на  работу  в  ПроКредит  Банк. В  рамках  программы  молодых  банкиров  участники  получают   теоретические  и  практические  знания  в   финансовой  и  банковской  сфер. Программа эта дает исключительную  возможность  участникам  и  ПроКредит  Банку  оценить  соответствуют   ли    способности  и  личные  качества  кандидата  стилю  работы  ПроКредит  Банка. Начало  программы  ноябрь  2013  года, длительность  6 месяцев.
Программа  предлагает  теоретические  знания  о  банковском  деле,  практическое  обучение  и  банковский  опыт, возможность  развития  коммуникативных  умений  с  клиентами  и  коллегами, возможность  участия  в  групповых  и  индивидуальных  проектах, возможность  перспективной  работы  в  Банке   при  успешном  окончании  программы, возможность    роста  по  специальности, возможность  ознакомиться  с  корпоративной  культурой  и  ценностями  ПроКредит Банка,  ежемесячная  стипендия  от  Банка.  Обратиться  могут  молодые люди  с  высшим  образованием, с  опытом  работы (будет  рассматриваться  как  привилегия),  с  хорошими  знаниями  армянского  и английского  языков, с  хорошими  компьютерными  умениями, мотивированных, энергичных, проактивных, с  желанием  учиться  и  развиваться, географически  гибких, умением  работать  в  команде  и  с  хорошими  коммуникативными  умениями, высоким  чувством  ответственности.
Заявление  и  мотивационное  письмо  на  английском  языке  должны  отразить  Ваше  соответствие  и  заинтересованность. Ваши  соображения  об  участии  в  программе  должны  быть  созвучны  с  принципами  и  предназначениями   команды  ПроКредит  Банка,  с  которыми  можете  ознакомиться  на  странице  сайта www.procredit-holding.com,www.procreditbank.am.
Сообщаем, что будут  рассматриваться  заявления  и  мотивационные  письма,  заполненные    только  на  английском  языке,  а  участники, прошедшие  предварительный  отбор,  будут  приглашены  для  участия  в  дальнейших  турах  конкурса.
Внимание! После  получения  заявки  на  Вашу  эл. почту будет  выслано  ответное  письмо, утверждающее  получение  вашей  заявки. Для дополнительной  информации  о  программе  ПроКредит Банк  периодически  организует  Дни  открытых  дверей, для  регистрации  звоните 010 54 60 92 . Для  более  подробной  информации  посетите   сайт-страницу www.procreditbank.am, а  также  смотрите  фильм  о  Программе  Молодых  банкиров: www.youtube.com/watch?v=RT7A0FBh-xs :