Դիտումների քանակ՝ 932
Սիրելի ուսանողներ, առաջին կուրսեցիներ, տեղեկացնում ենք, որ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում նոր՝ 2013-2014 ուսումնական տարին կմեկնարկի սեպտեմբերի 2-ին:
Այդ օրը՝ ժամը 9.15-ին ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը և ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը հանդիպում կունենան ՀՊՏՀ ինֆորմատիկայի և վիճակագրության ֆակուլտետի առաջին կուրսեցիների հետ: Հատկապես առաջին կուրսեցիների համար նշենք, որ տվյալ ֆակուլտետը գտնվում է Զեյթունում՝ Պարույր Սևակի 77 հասցեում: Նույն օրը՝ ժամը 10.00-ին  ՀՊՏՀ գլխավոր մասնաշենքի (Նալբանդյան 128) մեծ դահլիճում համալսարանի ղեկավարությունը՝ ռեկտորը, պրոռեկտորները, դեկանները, պրոֆեսորադասախոսական անձնակազմը կհանդիպեն ուսանողների հետ:
Սիրելի ուսանողներ, ներկայացնում ենք նաև դասացուցակները, որոնք, սակայն, հնարավոր է, առաջիկա շաբաթվա ընթացքում որոշ փոփոխություններ կրեն, ինչը մենք կներմուծենք, որպեսզի դուք ունենաք վերջնական ճշգրիտ գրաֆիկներ: Միակ բացառությամբ չենք ներկայացնում կառավարման ֆակուլտետի մագիստրատուրայի դասացուցակները, դրանք կներկայացնենք երկուշաբթի:

Дорогие  студенты, первокурсники, сообщаем, что  2-го  сентября  в  АГЭУ  начнется новый   2013-2014  учебный  год.
В  этот  день  в  9.15  ректор  АГЭУ  Корюн  Атоян  и  проректор  по  учебноорганизационным  работам  Мирдат  Арутюнян   встретятся  с  первокурсниками  факультета  информатики  и  статистики  АГЭУ. Для  первокурсников  отметим, данный  факультет  находится  в  Зейтуне  по  адресу  Паруйра  Севака  77.  В  тот  же  день  в  10.00 в  большом  зале  центрального  корпуса  АГЭУ  (Налбандяна 128), руководство  университета, ректор, проректоры, деканы, профессорскопреподавательский  коллектив  встретятся  со  студентами.
Дорогие  студенты, представляем  также  расписания,  которые  однако,  возможно  в течение  ближайшей  недели   подвергнутся  некоторым  изменениям, что  мы  введем,  чтобы  у  вас  были  окончательные  точные  графики. За  единственным  исключением, не  представляем  расписания  магистратуры  факультета  управления, их  представим  в  понедельник.