Հաշված ժամեր են մնացել 2016-2017 ուսումնական տարվա մեկնարկին: Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը բարենորոգ ու արդիականացված բուհական միջավայրում վաղը կհյուրընկալի իր ուսանողներին: Ուսումնական տարվան ընդառաջ այժմ ընթանում են նախապատրաստական վերջին աշխատանքները: ՀՊՏՀ ռեկտոր, պրոֆեսոր Կորյուն Աթոյանն այսօր...
Նոր ուսումնական տարվա մեկնարկը ՀՊՏՀ մասնաճյուղերում
Նոր ուսումնական տարին շուքով և տոնականորեն են դիմավորել նաև Հայաստանի պետական տնտեսագիտական մայր համալսարանի Գյումրու և Եղեգնաձորի մասնաճյուղերում: Ինչպես տեղեկացանք ՀՊՏՀ Գյումրու մասնաճյուղի տնօրեն Սամսոն Դավոյանից, տոնական միջոցառման ընթացքում մասնաճյուղի բոլոր ուսանողները արժանացել են ղեկավարների, դասախոսների,...
Սիրելի ուսանողներ, առաջին կուրսեցիներ, տեղեկացնում ենք, որ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում նոր՝ 2013-2014 ուսումնական տարին կմեկնարկի սեպտեմբերի 2-ին: Այդ օրը՝ ժամը 9.15-ին ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը և ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը հանդիպում կունենան ՀՊՏՀ...
Սեպտեմբերի 2–ին կմեկնարկի նոր ուսումնական տարին. ՀՊՏՀ բոլոր կրթաձևերի դասերի կազմակերպման ժամանակացույցը
Սեպտեմբերի 2–ին կմեկնարկի նոր` 2013-2014 ուսումնական տարին։ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հյուրընկալորեն դռները կբացի իր սաների առաջ: Թե ինչպես է մեր բուհը պատրաստվում սեպտեմբերի 2-ին, կհայտնենք լրացուցիչ տեղեկատվությամբ, իսկ այժմ ներկայացնում ենք մեր համալսարանում բոլոր կրթաձևերում դասերի...
Սեպտեմբերի 3–ին մեկնարկում է նոր ուսումնական տարին. անհրաժեշտ տեղեկատվություն՝ ուսանողների համար
Երկուշաբթի՝ սեպտեմբերի 3–ին, կմեկնարկի նոր ուսումնական տարին։ Խանդավառություն, ուսումնական գործընթացի սկզբին բնորոշ անխուսափելի եռուզեռ ու իրարանցում կհամակեն բոլորիս ու աստիճանաբար կմտնենք աշխատանքային բնականոն հուն: Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը ուսումնական գործընթացը վերսկսում է նոր լիցքերով,...

Начало нового учебного года в филиалах АГЭУ
Новый  учебный  год  с  блеском  и  празднично  встретили   также  и  в  Гюмрийском,  и  Ехегнадзорском  филиалах  Армянского  государственного  экономического  университета. Как  узнали  у  директора  Гюмрийского  филиала  АГЭУ  Самсона  Давояна, все  студенты  филиала  во  время  праздничного  мероприятия   удостоились ...
Дорогие  студенты, первокурсники, сообщаем, что  2-го  сентября  в  АГЭУ  начнется новый   2013-2014  учебный  год. В  этот  день  в  9.15  ректор  АГЭУ  Корюн  Атоян  и  проректор  по  учебноорганизационным ...
2-го  сентября  начнется  новый  2013-2014  учебный  год. Армянский  государственный  экономический  университет  гостепримно  откроет  свои  двери  перед  своими  воспитанниками. Как  готовится  наш  вуз  ко  2-му  сентября,  известим  дополнительно,  а  сейчас  представляем   дни  и  часы  начала  занятий  по ...
В понедельник – 3 сентября начнется новый учебный год. Необходимая информация для студентов
В понедельник – 3 сентября начнется новый учебный год Волнения, характерные началу учебного года, постепенно введут нас в природное рабочее русло. Армянский государственный экономический университет начинает новый учебный год, полный новой энергией, подготовленными и готовыми принять своих студентов с “распростертыми...