Հայտնի են դարձել առկա մագիստրատուրա ընդունվածների անունները /Ցուցակ/
Ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Վահան Բաղդասարյանի տեղեկացմամբ` անցկացվել է 2013-2014 ուստարվա առկա (անվճար) ուսուցմամբ մագիստրատուրայի դիմորդների մրցույթը և հայտնի են դարձել ընդունվածները: Այսպիսով` առկա (անվճար) ուսուցմամբ մագիստրատուրա են ընդունվել 161 ՀՊՏՀ բակալավրիատի շրջանավարտներ, որից 28-ը`տարկետման իրավունքով:
Ցուցակը, որը տրամադրել է ուսումնամեթոդական բաժինը, ներկայացնում ենք կից փաստաթղթում:
Նշենք նաև, որ 2013-2014 ուստրավա առկա վճարովի ուսուցման մագիստրատուրայի դիմորդների փաստաթղթերի ընդունումը հունիսի 15-ից մինչև օգոստոսի 26-ն է: Շեմային քննությունները կկազմակերպվեն օգոստոսի 29-31-ը: Մանրամասներին ծանոթանալու համար կարող եք այցելել` http://www.asue.am/am/էջեր-220//հպտհ-ն-հայտարարում-է-2013-2014-ուստարվա-մագիստրատուրայի-ընդունելություն-887 հասցեով:

Стали известны имена поступивших в магистратуру стационарного обучения /Список/
По сообщению ответственного секретаря приемной комиссии Ваана Багдасаряна, проведен конкурс абитуриентов магистратуры стационарного (бесплатного) обучения на 2013-2014 учебный год и стали известны имена поступивших. Таким образом, в магистратуру стационарного (бесплатного) обучения поступили 161 выпускников бакалавриата АГЭУ, из которых 28 с правом отсрочки.
Список, который предоставил учебнометодический отдел, представляем в приложенном документе.
Отметим также, что прием документов абитуриентов магистратуры стационарного (платного) обучения на 2013-2014 учебный год состоится с 15-го июня по 26-ое августа. Экзамены будут организованны с 29-31 августа. Для ознакомления с подробностями можете посетить по адресу http://www.asue.am/am/էջեր-220//агэу-об’являет- прием-в магистратуру-на 2013-2014-учгод-887.