Սիրելի՛ ուսանողներ և շրջանավարտներ, ՀՊՏՀ Կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնը ՀՀ Աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարության «Զբաղվածության պետական ծառայություն» գործակալության հետ համատեղ սիրով հրավիրում է Ձեզ մասնակցելու ՀՊՏՀ Աշխատանքի տոնավաճառին: Այն կկայանա մայիսի 25-ին ժամը 10.00-15.30-ը ՀՊՏՀ բակում:
Շուրջ 50 գործատուներ ներկա են լինելու աշխատանքի տոնավաճառին, ովքեր ներկայացնում են աշխատաշուկան, կրթական ծրագրեր են իրականացնում և ուսանողներին տալիս գործնական պրակտիկայի հնարավորություններ: ՀՊՏՀ Աշխատանքի տոնավաճառին մասնակցելով՝ կարող եք ծանոթանալ մասնակից ընկերությունների կողմից ներկայացվող թափուր կամ սպասվող աշխատատեղերին, գտնել Ձեր հմտություններին համապատասխան աշխատանք: Այն հնարավորություն կտա ձեզ խոսել կարիերայի խորհրդատուների հետ. նրանք կպատասխանեն աշխատաշուկա մուտք գործելու վերաբերյալ ձեր ցանկացած հարցի, ինչպես նաև կարող եք հաճախել թեմատիկ սեմինարներին և ստանալ համապատասխան խորհրդատվություն:

Дорогие  студенты  и  выпускники,  Центр  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ совместно  с  агенством «Государственной  службы  трудоустройства» при  министерстве  Труда  и  социальных  вопросов  РА   с  любовью  приглашает  Вас  на   участие  в  ярмарке  Трудоустройства  АГЭУ. Она  состоится  25-го  мая  с 10.00  до  15.30  во  дворе  АГЭУ .
Около  50  работодателей  будут  присутствовать  на  ярмарке  трудоустройства,  которые  представляют  рынок  труда,  осуществляют  образовательные  программы  и  дают  студентам  возможность  практики. Участвуя  в  ярмарке  Трудоустройства,  можете  ознакомиться    с  вакантными  или  ожидаемыми  работами,  представляющими компаниями-участниками,  найти  соответствующую  Вашим  умениям  работу. Ярмарка  эта   даст  вам  возможность  поговорить  с  консультантами   карьеры:  они  ответят  на  любой  ваш  вопрос   о   возможности  доступа   на  рынок  труда,  а  также  сможете  посетить  тематические  семинары  и  получить  соответствующую  консультацию.