Դիտումների քանակ՝ 627
ՀՊՏՀ հեռակա ուսուցմամբ բակալավրիատի սիրելի դիմորդնե’ր, ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Միքայել Թավադյանը ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին րոպեներ առաջ տեղեկացրեց, որ արդեն փակցված են ՀՊՏՀ հեռակա ուսուցմամբ բակալավրիատ ընդունվածների ցուցակները: Դրանց կարող եք ծանոթանալ ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովի մուտքի մոտ։
Հիշեցնենք, որ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը 2012-2013 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցմամբ բակալավրիատի դիմորդների դիմում հայտերի ընդունումը սկսել էր օգոստոսի 10–ից և ավարտել սեպտեմբերի 20-ին: Ընդունելության քննությունները կազմակերպվեցին հոկտեմբերի 6-ին, 7-ին, 13-ին, 14-ին, 20-ին և 21-ին:

Дорогие абитуриенты бакалавриата заочного обучения АГЭУ, ответственный секретарь приемной комиссии АГЭУ Микаел Тавадян минитами раньше сообщил оделу
информации и связей с общественностью, что уже прикреплены списки поступивших в бакалавриат заочного обучения. Со списками можете ознакомиться у входа в АГЭУ.
Напомним, что прием документов в бакалавриат заочного обучения Армянского государственного экономического университета на 2012-2013 учебный год начался 10-ого
августа и закончился 20-ого сентября. Приемные экзамены прошли 6-ого, 7-ого, 13-ого, 14-ого, 20-ого и 21-ого октября.