Հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի դիպլոմները կտրվեն օգոստոսի 17-ից
Հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի սիրելի շրջանավարտներ, հասկանալի և բնական են ձեր հարցերը դիպլոմների ստացման վերաբերյալ: Այս ընթացքում մենք պարբերաբար ձեզ տեղյակ ենք պահել գործընթացի մասին, սակայն հստակ օր չենք կարողացել նշել, թե երբ կարող եք ստանալ ձեր դիպլոմները:
Տեղեկացնում ենք, որ օգոստոսի 17-ից սկսած դուք` թե հեռակա բակալավրիատի, թե մագիստրատուրայի շրջանավարտներդ, կարող եք ստանալ ձեր դիպլոմները ՀՊՏՀ ուսումնամեթոդական բաժնից: Հավելենք նաև, որ այս պահին բուհի հիմնական աշխատակազմն արձակուրդում է:
Սիրելի ուսանողներ, ինչպես նաև մեր բուհի նոր ընդունվածներ, այս արձակուրդային օրերին դուք մեզ բազմաթիվ հարցեր եք հղում` կապված ընդունելության գործընթացի հետ: Հայտնում ենք, որ ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովն այս օրերին ևս աշխատում է և հիշյալ գործընթացին առնչվող ձեր բոլոր հարցերը կարող եք ուղղել հանձնաժողովին` զանգահարելով 58. 93. 97 հեռախոսահամարով:

Дипломы заочного бакалавриата и магистратуры будут выданы с 17 августа
Дорогие выпускники заочного бакалавриата и магистратуры, понятны и естественны ваши вопросы, относительно получения Ваших дипломов. Мы периодически ставили Вас в известность о процессе, однако четко не могли оповестить о дне выдачи дипломов.
Сообщаем, что начиная с 17 августа Вы - выпускники заочного бакалавриата или магистратуры, можете получить свои дипломы из учебно-методического отдела АГЭУ. Добавим также, что основная часть персонала АГЭУ находится в отпуске.
Дорогие студенты, а также недавно поступившие в наш вуз, в эти отпускные дни Вы задаете много вопросов, касающихся с процессом поступления. Сообщаем, что приемная комиссия АГЭУ работает и в эти дни, и все вопросы, касающиеся данного процесса, Вы можете задать по телефону 58-93-97.