Ներդրման փուլում է ASUE.am-ի «Քննություններ» բաժնի նախագիծը
Սիրելի ՀՊՏՀ-ականներ, ինչպես գիտեք, մեր համալսարանի պաշտոնական կայքը բացման օրվանից ի վեր շարունակաբար կատարելագործվում է` թարմացվում ու լրամշակվում, իսկ որոշ բաժիններ ու ենթաբաժիններ դեռևս վերակառուցման փուլում են:
Վստահ ենք, որ մեր ուսանողների համար նման, գործնականորեն կարևոր բաժին է «Քննություններ»–ը, որի լիարժեք աշխատանքին շատերն են սպասում: Այս կապակցությամբ շտապում ենք տեղեկացնել, որ մեր համալսարանի կարիերայի ու մարքեթինգի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների կենտրոնների համատեղ աշխատանքի արդյունքում մշակվել է ASUE.am կայքի «Քննություններ» բաժնի գործարկման նախագիծը, որի շնորհանդեսը տեղի կունենա մայիսի 10-ին:
Աշխատանքների հաջող ընթացքի և նպատակային գործունեության դեպքում մեր ուսանողների տեղեկացվածությունը կգրանցի մեկ քայլ առաջ:
Պարզաբանենք, որ ՀՊՏՀ ուսանողը գրավոր ու թեստային քննությունների արդյունքը կարող է իմանալ 4-5 օրվա ընթացքում` այցելելով կայք, մուտք գործելով «Քննություններ» բաժին և հավաքելով իր անձնական գաղտնաբառը: Այս մասին այսօր լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնի պետ Կարեն Բաբաջանյանը:

Дорогие АГЭУ-евцы,как Вы знаете,что со дня официального открытия наш сайт  продолжает усовершенствоваться, а некоторые разделы находятся в этапе реконструкции.
Уверены, что для наших студентов, практически важным является раздел “Экзамены”, действию которого ждут многие. По этому поводу спешим сообщить, что про совместной работе отдела маркетинга и карьеры и центра информационных технологий АГЭУ создан проект раздела “Экзамены” официального сайта ASUE.am, пресентация которого состоится 10 мая.
В случаеудачной деятельности наших студентов будет зарегистрирован шаг вперед.
Разьясняем, что студент АГЭУ, результаты письменного или усного экзамена может узнать в течении 4-5 дней, посетив раздел “Экзамены” сайта и зарегистрировав личный логин и пароль. Об этом сегодня сообщил заведующий отделом карьеры и маркетинга Карен Бабаджанян.