Ներկայացվեց ՀՊՏՀ ASUE.am կայքի «Քննություններ» բաժնի ներդրման նախագիծը
Այսօր ՀՊՏՀ նիստերի սրահում տեղի ունեցավ մեր համալսարանի կարիերայի ու մարքեթինգի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների կենտրոնների համատեղ աշխատանքի արդյունքում մշակված ASUE.am կայքի «Քննություններ» բաժնի նախագծի շնորհանդեսը, որին մասնակցեցին ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը, բոլոր ֆակուլտետների դեկանները, դեկանատների ու ամբիոնների...
Այսօր ՀՊՏՀ-ում կներկայցվի ASUE.am-ի «Քննություններ» բաժնի նախագիծը
Սիրելի ՀՊՏՀ-ականներ, այսօր, ժամը 15.30-ին ՀՊՏՀ նիստերի սրահում տեղի կունենա մեր համալսարանի կարիերայի ու մարքեթինգի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների կենտրոնների համատեղ աշխատանքի արդյունքում մշակված ASUE.am կայքի «Քննություններ» բաժնի գործարկման նախագծի շնորհանդեսը: Հիշեցնենք` վերոհիշյալ բաժնի գործարկումից հետո ՀՊՏՀ...
Ներդրման փուլում է ASUE.am-ի «Քննություններ» բաժնի նախագիծը
Սիրելի ՀՊՏՀ-ականներ, ինչպես գիտեք, մեր համալսարանի պաշտոնական կայքը բացման օրվանից ի վեր շարունակաբար կատարելագործվում է` թարմացվում ու լրամշակվում, իսկ որոշ բաժիններ ու ենթաբաժիններ դեռևս վերակառուցման փուլում են: Վստահ ենք, որ մեր ուսանողների համար նման, գործնականորեն կարևոր բաժին է «Քննություններ»–ը, որի լիարժեք...

Представлен проект “Экзамены” сайта ASUE.am
Сегодня в зале заседаний АГЭУ состоялась презентация проекта “Экзамены” сайта ASUE.am, осуществленноого совместно с центрами карьеры и маркетинга и информационных технологий, на которой принимали участие ректор АГЭУ Корюн Атоян, деканы всех факультетов, сотрудники деканатов и кафедр. “Сегодня представляем программу,...
Сегодня в АГЭУ будет представлен раздел “Экзамены” сайта ASUE.am
Дорогие АГЭУ-евцы, сегодня в 15.30 в зале заседаний АГЭУ состоится презентация раздела “Экзамены” сайта ASUE.am, разработанного совместно с центрами карьеры и маркетинга и информационных технологий. Напомним, что после открытия раздела, студенты АГЭУ могут ознакомиться с результатами письменных и тестовых экзаменов...
Дорогие АГЭУ-евцы,как Вы знаете,что со дня официального открытия наш сайт продолжает усовершенствоваться, а некоторые разделы находятся в этапе реконструкции. Уверены, что для наших студентов, практически важным является раздел “Экзамены”, действию которого ждут многие. По этому поводу спешим сообщить, что про...