Այսօր ՀՊՏՀ-ում մեկնարկեցին ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները
Այսօր ՀՊՏՀ-ում մեկնարկեցին ավարտական աշխատանքների պաշտպանությունները: Այս պահին մարքեթինգի և բիզնեսի կազմակերպման ֆակուլտետում իրենց ավարտական աշխատանքներն են ներկայացնում բիզնեսի կազմակերպում մասնագիտության առկա ուսուցման բալկալավրիատի 4-րդ կուրսի ուսանողները:
Տեղեկացնենք` այսօր պաշտպանության է ներկայացված տասը ավարտական աշխատանք: Լիահույս ենք, որ մեր ուսանողները լավ են պատրաստվել և իրենց կատարած հետազոտությամբ կգոհացնեն ամփոփիչ ատեստավորման և առարկայական քննական հանձնաժողովի անդամներին:
Հիշեցնենք, որ ամփոփիչ ատեստավորման և առարկայական քննական հանձնաժողովները ձևավորվել են համաձայն ՀՀ ԿԳ նախարարի 2011թ. հոկտեմբերի 11-ի հրամանով սահմանած նոր կարգի: Հանձնաժողովի նախագահը և անդամների 50%-ը հրավիրված են դրսից:

Сегодня в АГЭУ начинается защита выпускных работ
Сегодня в АГЭУ начинается защита выпускных работ. На данный момент проходит защита выпускных работ 4 курса специальности организация бизнеса факультета маркетинга и организации бизнеса. Сообщаем также, что сегодня для защиты представлено 10 работ. Мы надеемся, чтонаши студенты хорошо подготовлены и представят работы на высоком уровне членам комиссии.
Напомним, что экзаменационные комиссии сформированы согласно приказу министерства образования и науки РА от 11 октября 2011 года. 50% членов комиссии и председатель приглашены из вне.