Վոլեյբոլի տղաների առաջնության երեկվա փուլում գրանցվել է 4 խաղ
Երեկ` ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի տղաների առաջնության հերթական փուլում, ՀՊՏՀ-ի վոլեյբոլիստները 1:2 հաշվով ցավալի պարտություն են կրել Երևանի պետական համալսարանի թիմից: Հուսով ենք, որ պարտությունը չի վհատեցնի մեր տղաներին, նրանք կհավաքեն բոլոր ուժերը և այսուհետ կգրանցեն միայն հաղթանակներ:
Մյուս խաղերում գրանցվել են հետևյալ արդյունքները` Վանաձորի մանկավարժական և Երևանի պետական ճարտարապետաշինարարական համալսարաններ` 2:0, Հայկական պետական մանկավարժական և Հայաստանում ֆրանսիական համալսարաններ` 2:0, Հայաստանի պետական ճարտարագիտական և Հայաստանի պետական ագրարային համալսարաններ` 2:1:
Հիշեցնենք` այսօր խաղերի հերթական օրն է: Ժամը 14.00-ին կմցեն Հայ ռուսական (սլավոնական) և Վանաձորի մանկավարժական, 14.45-ին` Հայաստանում ֆրանսիական և Հայաստանի պետական ճարտարագիտական, 15.30-ին` Երևանի պետական բժշկական և Հայկական պետական մանկավարժական, 16.15-ին` Երևանի պետական ճարտարապետաշինարարական և Երևանի պետական համալսարանների թիմերը:

Вчера в первенстве по волейболу зарегистрированы 4 игры
Вчера в первенстве по волейболу в раках 13 республиканских спортивных игр команда АГЭУ уступила команде ЕГУ со счетом 1:2. Надеемся, что данное поражение будет единственным и наши парни соберутся с силами и зарегистрируют только победы.
В других играх зарегистрированы следующие результаты Ванадзорский педагогический и Ереванский государственный инженерно-строительный университеты 2:0, Армянский государственный педагогический университет и французский университет 2:0, Армянский государственный архитектурный и Армянский государственный аграрный университеты 2:1.
Напомним, что сегодня очередной игровой день. В 14.00 Армяно-российский университет Ванадзорский педагогический университет, 14.45 Французский и Армянский государственный архитектурный университеты, 15.30 Ереванский государственный медицинский и Армянский государственный педагогический университеты, 16.15 Ереванский государстенный инженерно-строительный и Ереванский государственный университеты. Сообщаем, что команда АГЭУ сегодня свободна от игр.