ՀՊՏՀ մարզադահլիճում այսօր կմեկնարկի վոլեյբոլի աղջիկների առաջնությունը
Ինչպես արդեն տեղեկացրել ենք, Երևանի պետական համալսարանի մարզադահլիճում ապրիլի 15-ին մեկնարկել էր ՀՀ բուհերի ուսանողների 14-րդ հանրապետական մարզական խաղերի շրջանակում անցկացվող վոլեյբոլի տղաների առաջնությունը: Եզրափակիչ խաղերը տեղի են ունեցել ապրիլի 20-ին: Ցավոք, ՀՊՏՀ վոլեյբոլի տղաների հավաքականին բախտը չի ժպտացել,...
ՀՊՏՀ վոլեյբոլի տղաների հավաքականին շնորհվել է հաղթանակ
Երևանի պետական համալսարանի մարզադահլիճում այսօր մեկնարկեց ՀՀ բուհերի ուսանողների 14-րդ հանրապետական մարզական խաղերի շրջանակում անցկացվող վոլեյբոլի տղաների առաջնությունը, որին մասնակցում է հանրապետության տարբեր բուհերի 11 թիմ: Այս մասին լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին հայտնեց ՀՊՏՀ վոլեյբոլի տղաների...
ՀՊՏՀ վոլեյբոլի տղաների հավաքականը նվաճեց բրոնզե մեդալ
Ապրիլի 14-ին` Հանրապետական ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի տղաների առաջնության հերթական օրը , ՀՊՏՀ վոլեյբոլի հավաքականը 2:0 հաշվով հաղթել է Հայ ռուսական (սլավոնական)համալսարանի թիմին: Մյուս խաղերում գրանցվել են հետևյալ արդյունքները` Հայկական պետական մանկավարժական և Հայաստանի պետական ճարտարագիտական...
ՀՊՏՀ վոլեյբոլի հավաքականը իր հաշվին գրանցեց ևս մեկ հաղթանակ
Ուրախությամբ տեղեկացնենք, որ երեկ`Հանրապետական ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի տղաների առաջնության հերթական օրը, ՀՊՏՀ վոլեյբոլի հավաքականը 2:0 հաշվով հաղթեց Երևանի ճարտարապետաշինարարական համալսարանի թիմին: Այսօր, ժամը` 14.45-ին մեր տղաները կխաղան Հայ ռուսական (սլավոնական) համալսարանի հավաքականի...
Վոլեյբոլի տղաների առաջնության երեկվա փուլում գրանցվել է 4 խաղ
Երեկ` ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի տղաների առաջնության հերթական փուլում, ՀՊՏՀ-ի վոլեյբոլիստները 1:2 հաշվով ցավալի պարտություն են կրել Երևանի պետական համալսարանի թիմից: Հուսով ենք, որ պարտությունը չի վհատեցնի մեր տղաներին, նրանք կհավաքեն բոլոր ուժերը և այսուհետ կգրանցեն միայն հաղթանակներ: Մյուս...
Մեր տղաները հաղթել են Վանաձորի մանկավարժական համալսարանի վոլեյբոլի թիմին
Երեկ` ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի տղաների առաջնության առաջին օրը, ՀՊՏՀ-ի վոլեյբոլիստները մրցել են Վանաձորի մանկավարժական համալսարանի թիմի հետ: Մեր տղաները մղելով լարված և համառ պայքար` 2:1 հաշվով հաղթել են ուժեղ մրցակցին: Մյուս խաղերում գրանցվել են հետևյալ արդյունքները`Երևանի պետական ճարտարապետաշինարարական...
Այսօր ՀՊՏՀ-ի մարզադահլիճում կմեկնարկի վոլեյբոլի տղաների առաջնությունը
Այսօր, ժամը 14.00-ին ՀՊՏՀ-ի մարզադահլիճում կմեկնարկի ՀՈՒ (հանրապետական ուսանողական) 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի տղաների առաջնությունը: ՀՊՏՀ հավաքականը կմրցի Վանաձորի մանկավարժական համալսարանի մարզիկների հետ: Խաղը կսկսվի ժամը 16.15-ին: «Մեր տղաները մրցաշարին լավ են նախապատրաստվել: Առաջին մրցակիցը պատրաստված...

Сегодня в спортзале АГЭУ начнется волейбольное женское первенство
14 апреля в рамках 13 республиканских спортивных игр, состоялся очередной игровой день по волейболу, где сборная АГЭУ одержала победу над командой Армяно-Российского университета со счетом 2:0. В других играх зарегистрированы следующие результаты – Армянский государственный педагогический университет и Армянский...
Сборная АГЭУ по волейболу зарегистрировала очередную победу
С радостью сообщаем, что вчера в рамках 13 республиканских спортивных игр состоялся очередной игровой день, где мужская сборная АГЭУ по волейболу одержала победу над командой Ереванского инженерно-строительного университета. Сегодня, в 14.45 наши парни сыграют с командой армяно-российского университета. В других...
Вчера в первенстве по волейболу зарегистрированы 4 игры
Вчера в первенстве по волейболу в раках 13 республиканских спортивных игр команда АГЭУ уступила команде ЕГУ со счетом 1:2. Надеемся, что данное поражение будет единственным и наши парни соберутся с силами и зарегистрируют только победы. В других играх зарегистрированы следующие результаты Ванадзорский педагогический...
Наши парни победили сборную по волейболу педагогического университета Ванадзора
Вчера состоялись первые игры по волейболу среди мужских студенческих команд в рамках 13 республиканских спортивных игр, команда АГЭУ встретилась с командой педагогического университета Ванадзора. Игра была напряженной, и наши парни одержали победу со счетом 2:1. В других играх были зарегистрированы следующие...
Сегодня в спортивном зале АГЭУ состоятся первые игры первенства по волейболу
Сегодня в 14.00 в спортивном зале АГЭУ начнется мужское первенство по волейболу в рамках 13 республиканских студенческих игр. Сборная АГЭУ по волейболу будет играть с командой Педагогического университета Ванадзора. Начало игры в 16.15. “Наши парни хорошо подготовлены. Первые соперники также подготовленная, сильная...