Վոլեյբոլի առաջնությունում գրանցվեցին հերթական հաղթանակները
Արդեն ավարտվել է ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի կանանց առաջնության հերթական փուլի երկու խաղ: Բրյուսովի անվան լեզվաբանական համալսարանի թիմը 2:0 հաշվով հաղթել է Երևանի պետական բժշկական համալսարանի մարզիկներին, Արցախի պետական համալսարանի թիմը ևս 2 :0 հաշվով առավելության է հասել ֆրանսիական համալսարանի թիմի նկատմամբ:
Հիշեցնենք` այս պահին խաղում են հայկական պետական մանկավարժական համալսարանի և Երևանի պետական համալսարանի թիմերը, որից հետո մրցասպարեզ դուրս կգան Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի և Հայաստանի պետական ճարտարագիտական համալսարանի թիմերը:

В спортивных соревнованиях по волейболу зарегистрированы очередные победы
Уже завершились 2 игры женских сборных,очередного этапа 13 студенческих спортивных соревнований. Команда лингвистического университета им.В.Брюсова победила команду Ереванского государственного медицинского университета со счетом 2:0, команда Арцахского государственного университета победила команду французского университета со счетом 2 :0
Напомним, что в эти минуты, команда Ереванского государственного университета соревнуется с командой ЕГУ, после чего состоится встреча команд Армянского государственного экономического университета с командой Армянского государственного архитектурного университета.