Այսօր տեղի ունեցավ ՀՈՒ (հանրապետական ուսանողական) 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի կանանց առաջնության եզրափակիչ փուլը, որն հատկապես վճռորոշ էր ՀՊՏՀ վոլեյբոլի հավաքականի համար: Մեր մարզիկները չեմպիոնական տիտղոսի համար պայքարի դուրս եկան Արցախի պետական համալսարանի ուժեղ և բարձր վարկանիշ ունեցող թիմի հետ: ՀՊՏՀ...
ՀՈՒ (հանրապետական ուսանողական) 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի կանանց առաջնության հերթական փուլի արդյունքներն այսպիսին են. Վ. Բրյուսովի անվան լեզվաբանական և Հայաստանի պետական ագրարային համալսարաններ` 2:0, Երևանի բժշկական և Արցախի պետական համալսարաններ` 0:2, Հայաստանի պետական ճարտարագիտական և Երևանի...
Երեկ, աշխատանքային օրվա ավարտին, հայտնի դարձան հանրապետական ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի կանանց առաջնության հերթական փուլի վերջին խաղերի արդյունքները` հայկական պետական մանկավարժական համալսարանի մարզիկները 0:2 հաշվով պարտվեցին Երևանի պետական համալսարանի թիմին: Ուրախությամբ նշենք, որ այս խաղից...
Վոլեյբոլի առաջնությունում գրանցվեցին հերթական հաղթանակները
Արդեն ավարտվել է ուսանողական 13-րդ մարզական խաղերի ծրագրով վոլեյբոլի կանանց առաջնության հերթական փուլի երկու խաղ: Բրյուսովի անվան լեզվաբանական համալսարանի թիմը 2:0 հաշվով հաղթել է Երևանի պետական բժշկական համալսարանի մարզիկներին, Արցախի պետական համալսարանի թիմը ևս 2 :0 հաշվով առավելության է հասել ֆրանսիական համալսարանի...

Сегодня состоялся заключительный этап игр по волейболу в рамках 13 республиканских студенческих игр, который был судьбоносным для сборной АГЭУ. Наша сборная вступила в борьбу за чемпионство скомандой Арцахского государственного университета. Команде АГЭУ поддерживали проректор Мирдат Арутюнян, Паруйр Калантарян,...
Очередные результаты первенства по волейболу в рамках 13 республиканских студенческих спортивных игр такие- лингвистический университет им.В.Брюсова и Армянский государственный аграрный университет 2:0, Ереванский медицинский Арцахский государственный университеты  0:2, Армянский государственный архитектурный...
Вчера в конце рабочего дня стали известны последние результаты первенства по волейболу среди девушек- Армянский государственный педагогический университет уступил команде Ереванского государственного университета  со счетом  0:2 . С радостью сообщаем, что сразу после данной игры состоялась игра команд Армянского...
В спортивных соревнованиях по волейболу зарегистрированы очередные победы
Уже завершились 2 игры  женских сборных,очередного этапа 13 студенческих спортивных соревнований. Команда лингвистического университета им.В.Брюсова победила команду Ереванского государственного  медицинского университета со счетом 2:0, команда Арцахского государственного университета победила команду французского...