ՀՊՏՀ ընդունող հանձնաժողովը հրապարակման է ներկայացրել ՀՊՏՀ առկա անվճար և վճարովի ուսուցմամբ (1-ին փուլ) մագիստրատուրա ընդունված ուսանողների ցուցակները:
Ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Գրիգոր Նազարյանը asue.am-ին հայտնեց, որ ընդհանուր առմամբ ընդունվել է 341 դիմորդ, որից 90-ը՝ անվճար, իսկ 251-ը՝ վճարովի համակարգ, 1-ին փուլի արդյունքում:
2020-2021 ուստարվա առկա մագիստրատուրայի (անվճար) ընդունելության արդյունքներին (ցուցակներ) կարող եք ծանոթանալ այստեղ, իսկ 2020-2021 ուստարվա առկա մագիստրատուրայի (վճարովի, 1-ին փուլ) ընդունելության արդյունքներին՝ (ցուցակներ) այստեղ:
Շնորհավորում ենք դիմորդներին, որոնք դարձել են մեր ուսանողները: ՀՊՏՀ մագիստրատուրայում ուսանելու ցանկություն ունեցող մյուս դիմորդներին հիշեցնում ենք, որ վճարովի համակարգի ընդունելությունը շարունակվելու է երկրորդ փուլով, որը կանցկացվի օգոստոսի 1-26-ը ներառյալ:

Приемная комиссия АГЭУ представила к публикации списки студентов, допущенных к бесплатному и платному обучению в АГЭУ (1-й этап).
Ответственный секретарь приемной комиссии Григор Назарян сказал asue.am, что в результате первого этапа в общей сложности 341 абитуриент был принят, 90 из которых на бесплатной основе, а 251 на платной.
Вы можете ознакомиться с результатами очной магистерской программы (бесплатно) на 2020-2021 учебный год (списки) здесь, а также с результатами очной магистерской программы (платная, 1-й этап) за 2020-2021 учебный год (списки) здесь.