Դիտումների քանակ՝ 1705
Մարքեթինգային հաղորդակցություններ մասնագիտացման 2-րդ կուրսի մագիստրանտները հերթական ուշագրավ արտագա դասն անցկացրել են Հանրային հեռուստաընկերությունում:
Այցը կազմակերպել է մարքեթինգի ամբիոնի դոցենտ Լիլիթ Դադայանը՝ «Մեդիաէկոնոմիկա» և «Հանրային կապեր» առարկաների շրջանակներում: Հանրայինի մարքեթինգի բաժնի և հանրային կապերի պատասխանատուներ՝ Հանրային հեռուստաընկերության հասարակայնության հետ կապերի բաժնի պետ Մարտինա Սարդարյանը, նույն բաժնի մասնագետ Յունոնա Մալենկոն և հասարակայնության և արտաքին կապերի տնօրեն Տիգրան Դանիելյանը, մարքեթինգային ծառայության պետ Մարինա Ավետիսյանը ՀՊՏՀ-ականների համար պարզաբանել են հեռուստագովազդի, մեդիապլանավորման և հանրային կապերի, ինչպես նաև հեռուստաոլորտում մարքեթինգի կիրառման առանձնահատկությունները: Մեր մագիստրանտները շրջել են հեռուստաընկերությունում, ծանոթացել առանձին բաժիննների աշխատանքին:
Լիլիթ Դադայանը հատուկ շնորհակալություն է հայտնում Մարտինա Սարդարյանին և Հ1-ի ներկայացուցիչներին՝ ջերմ հյուրընկալության, մասնագիտական փորձի փոխանակման համար:
Asue.am-ի հետ զրույցում դասախոսը նշեց, որ մինչև ուսումնական կիսամյակի ավարտը արտագնա այցերը շարունակական են լինելու:

Студенты магистратуры по специальности «Маркетинговые коммуникации» провели очередное внеаудиторное занятие на общественном телевидении. Визит был организован доцентом кафедры маркетинга Лилит Дадаян в рамках предметов “ Медиаэкономика” и “Связи с общественностью”.
Сотрудники по связям с общественностью и связям с общественностью: начальник отдела общественного телевидения общественного телевидения Мартина Сардарян, специалист того же отдела Юнона Маленко и директор по связям с общественностью Тигран Даниелян, руководитель службы маркетинга Марина Аветисян разъяснили АГЭУ-евцам особенности телевизионной рекламы, медиапланирования и связей с общественностью, а также маркетинга в телевизионном пространстве. Наши мастера прошлись по телекомпании, ознакомились с работой отдельных отделов.
Лилит Дадаян выражает особую благодарность Мартине Сардарян и представителям H1 за теплое гостеприимство и обмен профессиональным опытом.
В беседе с asue.am преподаватель отметила, что выездные визиты будут продолжаться до конца семестра.