ՀՊՏՀ աուդիտ մասնագիտության 4-րդ կուրսում այսօր բանախոսեց ՀՀ կենտրոնական բանկի իրավաբանական վարչության լիցենզավորման բաժնի գլխավոր մասնագետ, միջազգային մի շարք որակավորումներ ունեցող Լուսինե Մարգարյանը, ով ի դեպ, մեր համալսարանի գերազանցիկ շրջանավարտ է: Նախաձեռնությունը կառավարչական հաշվառման և աուդիտի ամբիոնի...
Ամռան մեկնարկը ՀՊՏՀ-ում նշանավորվեց Ռուսաստանի Դաշնության թիվ 1 մարքեթոլոգ Իգոր Մաննի հյուրընկալությամբ: Մարքեթոլոգը մեր համալսարանում է ուսանողական խորհրդի նախաձեռնությամբ, նրան Հայաստան է հրավիրել «Սարաջյան թրեյնինգս» ընկերությունը: Հյուրին ընդունեց գիտության և արտաքին կապերի գծով պրոռեկտոր Գագիկ...

Главный специалист отдела лицензирования юридического департамента Центрального банка РА Лусине Маргарян, которая, кстати, является выпускницей-отличницей нашего университета, провела урок на 4-м курсе специальности аудит. Инициатива принадлежала доценту кафедры управленческого учета и аудита, к.э.н. Вагану Бабаяну....
Начало лета был отмечен в АГЭУ гостеприимством № 1 маркетолога России Игоря Манна. СС АГЭУ инициировал встречу: компания "Сараджян тренинги" пригласил Игоря Манна в Армению. Проректор по научной работе и внешним связям Гагик Варданян принял гостя. Сегодня Игорь Манн говорил о "50 уроков о жизни, о бизнесе, о маркетинге»:...