Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է պետության կողմից ուսման վարձի լրիվ փոխհատուցմամբ /անվճար/ (առաջին փուլ) և բուհի կողմից ուսման վարձի մասնակի զեղչի կիրառմամբ /վճարովի/ (երկրորդ փուլ) առկա ուսուցմամբ մագիստրոսի կրթական ծրագրով 2019/2020 ուսումնական տարվա ընդունելություն: ՀՊՏՀ առկա ուսուցմամբ...
Հայտնի են ՀՊՏՀ վճարովի մագիստրատուրա ընդունված ուսանողների անունները. ցուցակները հասանելի են առցանց
Հայտնի են 2017/18 ուսումնական տարվա ուսման վարձի մասնակի զեղչի կիրառման իրավունքով (վճարովի), առկա ուսուցմամբ, առանց պարտադիր զինվորական ծառայությունից տարկետման իրավունքի մագիստրոսի կրթական ծրագրով Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան ընդունվածների անունները: Տեղեկացնում ենք, որ մագիստրատուրայի վճարովի...
ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է առկա ուսուցմամբ մագիստրոսի կրթական ծրագրով 2016-2017 ուսումնական տարվա ընդունելություն
Սիրելի դիմորդներ, Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է առկա ուսուցմամբ մագիստրոսի կրթական ծրագրով 2016-2017 ուսումնական տարվա ընդունելություն: Ընդունող հանձնաժողովի տրամադրած հայտարարությանն ամբողջությամբ ծանոթացեք հետևյալ փաստաթղթում: ՀՊՏՀ Լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժին...
Հունիսի 1-ից ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է 2014-2015 ուսումնական տարվա մագիստրատուրայի ընդունելություն
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է պետության կողմից ուսման վարձի լրիվ փոխհատուցմամբ (անվճար), տարկետման իրավունքով (առաջինփուլ)և առանց տարկետման իրավունքի բուհի կողմից ուսման վարձի մասնակի զեղչի կիրառմամբ (վճարովի), առանց պարտադիր զինվորական ծառայությունից տարկետման իրավունքի (երկրորդփուլ),...
Փոփոխություններ` առկա ուսուցմամբ մագիստրատուրայի ընդունելության կարգում
Օրեր առաջ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժինը ներկայացրել էր ՀՊՏՀ-ի առկա ուսուցմամբ մագիստրոսի կրթական ծրագրով 2012-2013 ուսումնական տարվա ընդունելության` բուհի պաշտոնական հայտարարությունը, որը ներկայացնում էր մասնագիտությունների ցանկը (ինչպես մայր բուհում, այնպես էլ մասնաճյուղերում), ընդունելության...
ՀՊՏՀ-ում սկսվում է առկա ուսուցմամբ մագիստրատուրայի ընդունելությունը
ՀՊՏՀ-ն սկսում է առկա ուսուցմամբ մագիստրոսի կրթական ծրագրով 2012-2013 ուսումնական տարվա ընդունելությունը: Ստորև ներկայացնում ենք բուհի պաշտոնական հայտարարությունը, որն ամբողջությամբ արտացոլում է մասնագիտությունների ցանկը (ինչպես մայր բուհում, այնպես էլ մասնաճյուղերում), ընդունելության տեղերը, քննությունների և...

Армянский государственный экономический университет объявляет прием по очной магистерской программе 2019-2020 учебного года, с полным возмещением платы за обучение со стороны государства /бесплатно/ (первый этап) и с применением частичного возмещения со стороны вуза /платно/ ( второй этап). На очную магистратуру...
Стали известны имена студентов, поступивших в Армянский государственный экономический университет по магистерской программе. Сообщаем, что абитуриенты, поступившие абитуриенты должны со 15 августа сего года оплатить плату за обучения. Номер счета:  http://media.asue.am/upload/career/HAYTARARUTYN_USMAN_VARCERI_GANCMAN.pdf....
Армянский государственный экономический университет объявляет прием по магистерской образовательной программе стационарного обучения на 2016-2017 учебный год. С подробностями Вы можете ознакомиться здесь. Отдел информации и  связей  с  общественностью  АГЭУ. Предыдущие  новостиздесь
С 1-го июня АГЭУ объявляет прием в магистратуру на 2014-2015 учебный год
Армянский  государственный  экономический  университет  объявляет  с  полной  государственной  компенсацией(бесплатно)   учебной  платы, с  правом  отсрочки(первый  тур)и   применением  вузовской  частичной  скидки  учебной  платы(платно), без  права  отсрочки обязательной  военной  службы (второй  тур),приемна ...
Изменения в правилах приема на очную магистратуру
На днях отдел информации и связей с общественностью сообщал, что в АГЭУ начинается прием в магиостратуру на 2012-2013 уч.года. Сегодня представляем список, измененный и дополненнный. Армянский государственный экономический университет обьявляет прием на очную магистратуру 2012-2013 уч. года по следующим специальностям...
В АГЭУ начинается прием на очную магистратуру
В АГЭУ начинается прием в магиостратуру на 2012-2013 уч.года. Ниже представлено официальное обьявление вуза, которое полностью отображает список специальностей (как в университете, так и в филиалах), места, порядок представления документов и экзаменов, условия и сроки. Армянский государственный экономический университет...