ՀՊՏՀ-ում պատրաստվում են նոր ուսումնական տարվան
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում սեպտեմբերի մեկին ընդառաջ նախապատրաստական աշխատանքներ են իրականացվում: Ամռանը մեկնարկած շինարարական, վերանորոգման և թարմացման աշխատանքները օգոստոսի վերջին կավարտվեն, և ՀՊՏՀ-ն նոր ուսումնական տարին կսկսի բարենորոգ և հարմարավետ միջավայրում: Հիշեցնենք, որ ՀՊՏՀ  բոլոր...
ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետում վերանորոգման ու բարեկարգման աշխատանքներն ավարտական փուլում են
ՀՊՏՀ կառավարման ֆակուլտետի դեկան Միքայել Թավադյանը լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի հետ զրույցում ասաց, որ ինչպես ՀՊՏՀ-ի բոլոր մասնաշենքերում, այնպես էլ կառավարման ֆակուլտետում, վերանորոգման ու բարեկարգման աշխատանքները սկսվել են 2011-2012 ուսումնական տարվա ավարտից անմիջապես հետո: Հին պատուհանները...

В Армянском государственном экономическом университете накануне 1 сентября осуествляются подоготовительные работы. Строительные, ремонтные работы, начавшие летом завершаться в конце августа, и новый учебный год АГЭУ начанет в комфортной среде. Напомним, что во всех корпусах АГЭУ основные ремонтные работ закончились...
На факультете управления АГЭУ ремонтные работы находятся в завершающем этапе
Декан факультета управления АГЭУ Михаил Тавадян в беседе с отделом информации и свзям АГЭУ заявил, что как и во всех корпусах АГЭУ, так и на факультете управления АГЭУ, ремонтные работы были начаты с завершения 2011-2012 учебного года. Старые окна были демонтажированы и вместо них поставлены новые евроокна в...