«Սովորելու մոտիվացիա». ուսանող-դասախոս կառուցողական երկխոսություն
Ուսանողի սովորելու մոտիվացիան պարզելու, ՀՊՏՀ-ում կրթական միջավայրի առավելություններն ու թերությունները քննարկելու և կրթության որակի բարելավմանն ուղղված առաջարկություններ մշակելու նպատակով, մարքեթինգի ամբիոնի դոցենտ, տ.գ.թ. Մարինե Նիկողոսյանը մարքեթինգ մասնագիտության 3-րդ կուրսում այսօր «Մարքեթինգային հետազոտություններ»...
27.09.2014
ՀՊՏՀ նիստերի սրահում այսօր տեղի ունեցավ ռեկտորատի հերթական նիստը: Ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը ռեկտորատի հաստատմանը ներկայացրեց 2013-2014 ուսումնական տարվա հիման վրա 2014-2015 ուստարվա ուսանողների փոխատեղման վերաբերյալ մանդատային հանձնաժողովի որոշումը: Պրոռեկտորը նշեց,...

Для выяснения мотивации студента к обучению, обсуждения недостатков, с целью разработки предложений, направленных на улучшение качества образования, доцент кафедры маркетинга, к.э.н. Марине Никогосян сегодня на 3-м курсе на занятии по предмету "Маркетинговые исследования" провели "фокус группу". Это был открытый...
Сегодня  в  зале  заседаний  АГЭУ состоялось  очередное  заседание  ректората. Проректор  по  учебно-организационным  работам   Мирдат  Арутюнян  представил  на  утверждение  ректората  решение  Мандатной  комиссии  о транспозиции  студентов на  основе результатов 2013-2014 учебного  года. Проректор  отметил,...