ՀՊՏՀ շնորհալի ուսանողները մասնակցում են «Ունիվերսիադա-2019» միջբուհական մրցույթին
Տնտեսագիտական մայր բուհի սաներն առաջին անգամ մասնակցում են մարզամշակութային և ինտելեկտուալ «Ունիվերսիադա-2019» միջբուհական մրցույթին, որի բացման հանդիսավոր արարողությունը տեղի է ունեցել երեկ:Այն անցկացվում է Հայ-ռուսական համալսարանի և ՀՀ պաշտպանության նախարարության համագործակցությամբ, մասնակից են Հայաստանի և...
ՀՊՏՀ գիտակների «Index PRO» թիմը միջբուհական մրցույթում նվաճեց 1-ին հորիզոնականը
ՀՀ պետական կառավարման ակադեմիայում երեկ՝ նոյեմբերի 26-ին, տեղի է ունեցել միջբուհական մրցույթ՝ «Ի՞նչ, որտե՞ղ, ե՞րբ» ինտելեկտուալ խաղի շրջանակներում: Խաղի կազմակերպման նախաձեռնությունը ՀՀ պետական կառավարման ակադեմիայինն էր: Մասնակիցների թվում էին Հայաստանի պետական տնտեսագիտական, Երևանի պետական, Հայ-ռուսական...

Впервые студенты экономического университета принимают участие в спортивно-культурном и интеллектуальном межвузовском конкурсе "Универсиада – 2019", торжественное открытие которого состоялось вчера. Он проводится при сотрудничестве министерства обороны РА и Российско-Армянского университета, участники - студенты...
Вчера  26-го  ноября  в  Государственной  академии  управления  РА  в  рамках  интеллектуальной  игры  «Что?Где?Когда?» состоялось  межвузовское  соревнование.  Инициатива  организации  игры  принадлежит  Государственной  академии  управления  РА. Среди  участников  были  команды  Армянского  государственного ...