ՀՊՏՀ ուսանողական խորհրդի ուսումնագիտական հանձնաժողովը մեկնարկել է 2019-2020 ուսումնական տարվա ինտելեկտուալ, կրթադաստիարակչական, զարգացնող միջոցառումների շարքը: Հատկանշական է, որ շարքն սկսվել է «Ի՞նչ, որտե՞ղ, ե՞րբ» խաղով, որը համախմբել էր համալսարանի բոլոր ֆակուլտետների գիտակներին, այդ թվում՝ առաջին կուրսեցիներին:...
ՀՊՏՀ ֆակուլտետները մրցեցին ինտելեկտուալ տիրույթում. հայտնի է «Ի՞նչ, որտե՞ղ, ե՞րբ» խաղի հաղթողը
«Ուսանողական աշուն-2014-ի» շրջանակներում այսօր ՀՊՏՀ բոլոր ֆակուլտետների և Եղեգնաձորի մասնաճյուղի թիմերի մասնակցությամբ  կայացավ ինտելեկտուալ մրցապայքար՝ «Ի՞նչ, որտե՞ղ, ե՞րբ» խաղի ձևաչափով: Խաղավարը և հարցերի գլխավոր խմբագիրը ՀՊՏՀ ասպիրանտ, «Index PRO» գիտակների թիմի ավագ Հարություն Արզումանյանն էր,...
ՀՊՏՀ գիտակների «Index PRO» թիմը միջբուհական մրցույթում նվաճեց 1-ին հորիզոնականը
ՀՀ պետական կառավարման ակադեմիայում երեկ՝ նոյեմբերի 26-ին, տեղի է ունեցել  միջբուհական մրցույթ՝ «Ի՞նչ, որտե՞ղ, ե՞րբ» ինտելեկտուալ խաղի շրջանակներում: Խաղի կազմակերպման նախաձեռնությունը ՀՀ պետական կառավարման ակադեմիայինն էր: Մասնակիցների թվում էին Հայաստանի պետական տնտեսագիտական, Երևանի պետական, Հայ-ռուսական...
«Ուսանողական աշուն» փառատոնի շրջանակներում ՀՊՏՀ-ում այսօր տեղի ունեցավ  «Ի՞նչ,որտե՞ղ, ե՞րբ» միջֆակուլտետային առաջնությունը: Հարցերի գլխավոր խմբագիրը և խաղի վարողը  ՀՊՏՀ «Index PRO» գիտակների թիմի ավագ Հարություն Արզումանյանն էր: Վերջինս, խաղի սկզբում, ողջունելով թիմերին, տեղեկացրեց խաղի կանոնների...

Факультеты АГЭУ соревновались в интеллектуальной области: известен победитель игры «Что?Где?Когда?»
Сегодня  в  рамках  «Студенческая  осень-2014» с  участием  команд  всех  факультетов  АГЭУ  и  Ехегнадзорского  филиала  состоялся  интеллектуальный  конкурс «Что? Где?Когда?»  в  формате  игры. Ведущим  игры  и  главным  редактором  вопросов  был  аспирант  АГЭУ,  капитан  команды  знатоков  «Index PRO»  Арутюн ...
Вчера  26-го  ноября  в  Государственной  академии  управления  РА  в  рамках  интеллектуальной  игры  «Что?Где?Когда?» состоялось  межвузовское  соревнование.  Инициатива  организации  игры  принадлежит  Государственной  академии  управления  РА. Среди  участников  были  команды  Армянского  государственного ...
Сегодня в  АГЭУ   в  рамках  фестиваля  «Студенческая  осень» прошло  межфакультетское  первенство игры  «Что?Где?Когда?». Главный  редактор  вопросов  и  ведущий  игры   был  капитан  команды  знатоков  АГЭУ «Index PRO» Арутюн  Арзуманян. Он в  начале  игры, приветствуя  команды,  сообщил  о  правилах  игры,...