ՀՊՏՀ-ն հայտարարում է 2016-2017 ուսումնական տարում հայցորդ ձևակերպվելու գործընթացի մեկնարկը
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանը հայտարարում է 2016-2017 ուսումնական տարում  հայցորդ ձևակերպվելու գործընթացի  մեկնարկը: Գիտության և ասպիրանտուրայի բաժնից ներկայացնում են  հայցորդ ձևակերպվելու համար անհրաժեշտ փաստաթղթերի ցանկը: 1.Դիմում  ռեկտորի անունով: 2.Մագիստրոսի կամ դիպլոմավորված...
Շարունակվում է հայցորդության համար դիմում հայտերի ընդունումը
ՀՊՏՀ ասպիրանտուրայի բաժնից հիշեցնում են, որ շարունակվում է նոյեմբերի 19-ից մեկնարկած հայցորդության համար դիմում հայտերի ընդունումը (մասնագիտությունների ցանկին կարող եք ծանոթանալ  ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի (asue.am) «Ընդունելություն» բաժնի «Ասպիրանտուրա» ենթախորագրի` «Մասնագիտություններ» վերնագրի ներքո):  Հայցորդության համար դիմողները պետք է ներկայացնեն`• դիմում,• ռեֆերատ (20-25 տպագիր էջ),• կադրերի հաշվառման թերթիկ` մեկ լուսանկարով,• ինքնակենսագրություն (ձեռագիր),• դիպլոմների պատճենները` իրենց հավելվածներով...

Армянский государственный экономический университет объявляет начало процесса оформления соискательства в 2016-2017 учебном году. Отдел науки и аспирантуры представил перечень документов, необходимых для оформления соискательства. Заявление на имя ректора Компии диплома  магистра или дипломированного специалиста...
Продолжается прием заявлений на соискателя
Из отдела аспирантуры АГЭУ напоминают, что с 19 ноября продолжается прием заявлений на соискателя (со списком специальностей можете ознакомится в официальном сайте АГЭУ (asue.am), в отделе «Прием», «Аспирантура» , в подзаголовке «Специальности»). Желающие на соискателя должны пред'явить: • заявление, • реферат (20-25 печатных листов ),• кадровый учетный листок с 1 фотографией, * автобиографию (почерком),• копии дипломов со своими приложениями (и бакалавриата, и магистратуры),• если работает, копию...