Շարունակվում է հայցորդության համար դիմում հայտերի ընդունումը
ՀՊՏՀ ասպիրանտուրայի բաժնից հիշեցնում են, որ շարունակվում է նոյեմբերի 19-ից մեկնարկած հայցորդության համար դիմում հայտերի ընդունումը (մասնագիտությունների ցանկին կարող եք ծանոթանալ  ՀՊՏՀ պաշտոնական կայքի (asue.am) «Ընդունելություն» բաժնի «Ասպիրանտուրա» ենթախորագրի` «Մասնագիտություններ» վերնագրի ներքո):  Հայցորդության համար դիմողները պետք է ներկայացնեն`• դիմում,• ռեֆերատ (20-25 տպագիր էջ),• կադրերի հաշվառման թերթիկ` մեկ լուսանկարով,• ինքնակենսագրություն (ձեռագիր),• դիպլոմների պատճենները` իրենց հավելվածներով...
Ավարտվել է ՀՊՏՀ հեռակա բակալավրիատի դիմորդների հայտագրումը
Սեպտեմբերի 20-ին ավարտվել է 2012-2013 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցմամբ բակալավրիատի դիմում հայտերի ընդունումը: ՀՊՏՀ 26 մասնագիտություններին և մասնագիտացումներին հատկացված 520 տեղի համար դիմել է 527 դիմորդ: Ընդունելության քննությունները կկազմակերպվեն հոկտեմբերի առաջին երեք շաբաթվա շաբաթ և կիրակի օրերին` հոկտեմբերի 6-ին, 7-ին, 13-ին, 14-ին, 20-ին և 21-ին: Այս մասին ՀՊՏՀ լրատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնին տեղեկացրեց ընդունող հանձնաժողովի պատասխանատու քարտուղար Միքայել Թավադյանը: Հիշեցնենք,...
ՀՊՏՀ-ում հեռակա բակալավրիատի և մագիստրատուրայի քննությունները կկազմակերպվեն սեպտեմբերի վերջին օրերին
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանում շարունակվում է 2012-2013 ուսումնական տարվա հեռակա ուսուցման համար բակալավրիատի և մագիստրատուրայի կրթական ծրագրերով դիմում հայտերի ընդունումը:  Հիշեցնում ենք, որ ՀՊՏՀ հեռակա բակալավրիատի դիմում հայտերի ընդունումը կավարտվի սեպտեմբերի 20-ին: Ընդունելության քննությունները...

Продолжается прием заявлений на соискателя
Из отдела аспирантуры АГЭУ напоминают, что с 19 ноября продолжается прием заявлений на соискателя (со списком специальностей можете ознакомится в официальном сайте АГЭУ (asue.am), в отделе «Прием», «Аспирантура» , в подзаголовке «Специальности»). Желающие на соискателя должны пред'явить: • заявление, • реферат (20-25 печатных листов ),• кадровый учетный листок с 1 фотографией, * автобиографию (почерком),• копии дипломов со своими приложениями (и бакалавриата, и магистратуры),• если работает, копию...
Завершен прием документов на очный бакалавриат
20 сентября завершен прием заявок на поступление на заочный бакалавриат 2012-2013 учебного года. На предусмотренные 520 мест по 26 специальностям, подали документы 527 человек. Вступительные экзамены будут организованы в первые три субботы и воскресенья октября – 6, 7, 13, 14, 20 и 21 октября. Об этом отделу информации и связям с общественностью АГЭУ сообщил ответственный секретарь приемной комиссии АГЭУ Михаил Тавадян. Напомним, что прием 10 августа начат прием на заочный бакалавриат 2012 -2013...
Вступительные экзамены на заочный бакалавриат и магистратуру будут организованы в последние дни сентября
В Армянском государственном экономическом университете продолжается прием заявок на заочный бакалавриат и магистратуру на 2012-2013 учебный год. Напоминаем, что прием документов на заочный бакалавриат будет завершен 20 сентября. Вступительные экзамены будут организованы 29 и 30 сентября. Прием документов на заочную...