«ՀՊՏՀ գավաթ-2015» մրցույթ-փառատոնում մեր թիմը 3-րդ տեղում է
Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամի երիտասարդական կենտրոնում երեկ կայացել է «ՀՊՏՀ գավաթ» ամենամյա ինտելեկտուալ  մրցույթ-փառատոնը: Նշենք, որ փառատոնը թվով 6-րդն էր, ամեն տարի այն անցկացվում է մեր բուհի ուսանողական խորհրդի և ՀԵՀ-ի հետ համատեղ: «ՀՊՏՀ գավաթ-2015»-ին մասնակցել են հայաստանյան պետական և ոչ պետական...
«ՀՊՏՀ գավաթ-2013»-ում մեր ինտելեկտուալների թիմը զբաղեցրել է 3-րդ հորիզոնականը
Հոկտեմբերի 18-ին Հայաստանի երիտասարդական հիմնադրամի (ՀԵՀ) Երիտասարդական կենտրոնում տեղի է ունեցել մեր բուհի ուսանողական խորհրդի նախաձեռնությամբ կազմակերպված «ՀՊՏՀ գավաթ-2013»  ինտելեկտուալ մրցույթ փառատոնը: Մրցույթի մասնակից Հայաստանի պետական և ոչ պետական բուհերի  թիմերը մրցել են «Ինչ, որտեղ, երբ» խաղում: ...
ՀՊՏՀ «Index Pro» գիտակների թիմը հաղթական գավաթն ընծայեց ռեկտոր Կորյուն Աթոյանին
Գիտակների հայկական ասոցիացիայի նախաձեռնությամբ և «Շիրակ» ֆուտբոլային ակումբի նախագահ Արման Սահակյանի հովանավորությամբ մարտի 10-11-ին Գյումրիում կայացած «Գյումրու գավաթ» խորագիրը կրող համահայկական ինտելեկտուալ մրցույթ-փառատոնում, որին մասնակցում էին 25 թիմեր ՀՀ և ԼՂՀ քաղաքաներից, ՀՊՏՀ «Index Pro» գիտակների թիմը...

В Молодежном центре Молодежного центра Армении вчера состоялся ежегодный  интеллектуальный фестиваль-конкурс “Кубок АГЭУ”. Отметим, что фестиваль был организован совместно со студенческим советом АГЭУ и МФА. В фестивале “Кубок АГЭУ-2015” приняли участие 11 команд армянских государственных и негосударственных вузов....
18-го  октября  в  Молодежном  центре  Армянского  молодежного  фонда  (АМФ) состоялся  интеллектуальный  фестиваль  конкурс  «Кубок-2013  АГЭУ» ,  организованный  по  инициативе  студенческого  совета  нашего  вуза.   Участники  конкурса,  команды  Армянских  государственных  и  не  государственных  вузов  соревновались ...
По инициативе ассоциации знатоков и президента футбольного клуба “Ширак” Армана Саакяна 10-11 марта в Гюмри состоялся общеармянский интеллектуальный конкурс-марафон”Кубок Гюмри”, на котором принимали участие 25 команд из городов РА и НКР, команда знатоков АГЭУ “Index Pro” стала победителем игры “Что, Где, Когда?”и...