Շվեյցարական ՈւՄԵՖ համալսարանի և ՀՊՏՀ համատեղ մագիստրոսական ծրագրի առաջին շրջանավարտների մի մասը դիպլոմները ստացել է Ժնևում: Հունիսի 29-30-ը մեր շրջանավարտներից 6-ը ՈւՄԵՖ-ի Ժնևյան կամպուսի շրջանավարտների հետ մասնակցել են դիպլոմների հանձնման հանդիսավոր արարողությանը: ՀՊՏՀ գիտահետազոտական աշխատանքների կազմակերպման բաժնի...
Շվեյցարական ՈՒՄԵՖ-ում կուսանի ՀՊՏՀ 6 մագիստրանտ
Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարանի ու շվեյցարական ՈՒՄԵՖ համալսարանի համատեղ մագիստրոսական ծրագրի շրջանակում առաջին անգամ 1-ին և 2-րդ կուրսերի ՀՊՏՀ 6 մագիստրանտ հնարավորություն է ստացել երրորդ կիսամյակի երկու ամիսն ուսանել Ժնևում՝ գործընկեր համալսարանում:Մեկնող ուսանողներից 5-ը (մեկն արդեն Ժնևում է, մյուսները...

Часть первых выпускников совместной магистерской программы Швейцарского университета УМЕФ и АГЭУ получили свои дипломы в Женеве. 6 выпускников с 29-30 июня приняли участие в торжественной церемонии вручения дипломов вместе с выпускниками Женевского кампуса. Как передал координатор данной программы, начальник...
В рамках совместной магистерской программы Армянского государственного экономического университета и Швейцарского университета УМЕФ впервые 6 магистрантов АГЭУ 1-го и 2-го курсов получили возможность в течение двух месяцев третьего семестра пройти обучение в Женеве. Пятеро из студентов (один уже находится в Женеве,...