Ի գիտություն ավարտական կուրսերի ուսանողների
ՀՊՏՀ Կարիերայի և մարքեթինգի կենտրոնից տեղեկացնում են, որ ավարտական՝առկա բակալավրիատի 4-րդ կուրսերի և առկա մագիստրատուրայի 2-րդ կուրսերի ուսանողները, ովքեր ցանկանում են իրենց պրակտիկան անցնել այն կազմակերպություններում (հաստատություններում), որոնք պրակտիկայի համար անց են կացնում մրցույթ, մինչ սույն թվականի նոյեմբերի...
ՀՊՏՀ նիստերի սրահում այսօր հյուրընկալվեցին ՀՊՏՀ ամփոփիչ ատեստավորման հանձնաժողովի նախագահները: Հյուրերին ողջունեց և ամփոփիչ ատեստավորման հանձնաժողովի նախագահներ նշանակվելու կապակցությամբ շնորհավորեց ՀՊՏՀ ռեկտոր Կորյուն Աթոյանը: «Դուք կատարելու ենք շատ բարդ ու պատասխանատու աշխատանք: Վստահ եմ, ամեն ինչ կանեք, որպեսզի...
ՀՊՏՀ բակալավրիատի ավարտական կուրսերը կմեկնեն փորձառության վայրեր
Մարտի 21-ին ավարտվել է ՀՊՏՀ առկա ուսուցման բակալավրիատի 4-րդ կուրսերի քննաշրջանը: Ինչպես մեզ տեղեկացրեց ՀՊՏՀ ուսումնակազմակերպական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Միհրդատ Հարությունյանը, քննաշրջանը վերահսկվում էր, և կանոնակարգի առանձնակի խախտումներ չեն արձանագրվել:Այս օրերին ամփոփվում են քննությունների արդյունքները,...

Из  центра  карьеры  и  маркетинга  АГЭУ  сообщают, что  студенты  выпускных  4-ых  курсов  стационарного  бакалавриата  и   2-ых  курсов  стационарной  магистратуры, которые  желают  пройти  свою  практику ...
Сегодня в зале заседаний АГЭУ состоялась встреча с председателями комиссии аттестации АГЭУ. Гостей приветствовал и поздравил по поводу назначения председателей комиссии обобщающей аттестации ректор АГЭУ Корюн Атоян. «Вы должны выполнить очень сложную и ответственную работу. Уверен, что все сделаете, чтобы выпускной...
Начинается практика для студентов выпускного курса бакалавриата
21 марта завершилась экзаменационная сессия 4 курса очного бакалавриата АГЭУ. Как нам сообщил проректор по учебноорганизационным работам Мирдат Арутюнян, экзамены контролировались и нарушений не было зарегистрировано. На этих днях подводят итоги результатов экзаменов, о которых будет отчет на очередном ученом...