ՀՊՏՀ բակալավրիատի 2015-2016 ուստարվա ընդունելության անվճար և վճարովի ուսուցման ներքին մրցույթի արդյունքները
ՀՊՏՀ պաշտոնական (asue.am) կայքի  «Ընդունելություն» բաժնի «2015-2016 ուստարվա ընդունելություն»  խորագրի ներքո ներկայացված են ՀՊՏՀ բակալավրիատի 2015-2016 ուստարվա ընդունելության անվճար և վճարովի ուսուցման ներքին մրցույթի արդյունքները` մասնագիտությունների գծով` ըստ մասնագիտացումների, որոնց կարող եք...
ՀՊՏՀ բակալավրիատի 2013 թ. ընդունելության անվճար և վճարովի ուսուցման ներքին մրցույթի արդյունքները (ըստ մասնագիտացումների)
ՀՊՏՀ պաշտոնական (asue.am) կայքի  «Ընդունելություն» բաժնի «Բակալավրիատ» խորագրի ներքո ներկայացված է նաև ՀՊՏՀ բակալավրիատի 2013 թվականի ընդունելության անվճար և վճարովի ուսուցման ներքին մրցույթի արդյունքները` կառավարում, ֆինանսներ, կոմերցիա, հաշվապահական հաշվառում,  ապրանքագիտություն և ապրանքների որակի փորձաքննություն...
ՀՊՏՀ բակալավրիատի 2013 թ. ընդունելության անվճար և վճարովի ուսուցման մրցույթների արդյունքները
ՀՊՏՀ պաշտոնական (asue.am) կայքի  «Ընդունելություն» բաժնի «Բակալավրիատ» խորագրի ներքո (http://www.asue.am/am/էջեր-220//հայաստանի-պետական-տնտեսագիտական-համալսարանի-2013թ-ընդունելության-անվճար-եվ-վճարովի-ուսուցման-մրցույթի-արդյունքներ-966)  ներկայացնում ենք ՀՊՏՀ բակալավրիատի 2013 թվականի ընդունելության անվճար և վճարովի...
ՀՀ պետական և ոչ պետական բուհերի առկա ուսուցման 2013 թվականի բակալավրիատի ընդունելության անվճար և վճարովի ուսուցման մրցույթների արդյունքները հրապարակվել են երեկ՝  հուլիսի 15-ին: ՀՊՏՀ ուսումնամեթոդական աշխատանքների գծով պրոռեկտոր Պարույր Քալանթարյանի տեղեկացմամբ՝ Հայաստանի պետական տնտեսագիտական համալսարան...

Результаты внутреннего конкурса приема в бакалавриат АГЭУ на 2015-2016 уч. год
Под заголовком «Прием на 2015-2016 учебный год» раздела «Прием» официального сайта АГЭУ (asue.am) представлены результаты внутренного конкурса приема в бакалавриат АГЭУ на 2015-2016 учебный год по следующим специальностям: менеджмент, финансы, коммерция, бухгалтерский учет, товароведение и испытание качества товара...
Результаты  конкурсов  приема  на  платное  и  бесплатное  обучение стационарного  бакалавриата  государственных  и  не государственных  вузов  РА   на  2015-2016  учебный  год  уже  известны  и  опубликованы. По  сообщению  ответственного секретаря  приемной  комиссии  Мери  Бадалян, по  бакалаврской  программе ...
В  рубрике  «Бакалавриат»  раздела  «Прием»   официального  сайта  АГЭУ (asue.am) представленны  результаты  внутреннего  конкурса  приема  в  бакалавриат  АГЭУ  2013  года  на  платное  и  бесплатное  обучение  по  специальностям  управление, финансы, комерция, бухгалтерский  учет,  товароведение  и  качественная ...
Результаты конкурсов приема в бакалавриат АГЭУ 2013 года на платное и бесплатное обучение
В  рубрике  «Бакалавриат»  раздела  «Прием»   официального  (asue.am) сайта  АГЭУ (http://www.asue.am/am/էջեր-220//հայաստանի-պետական-տնտեսագիտական-համալսարանի-2013թ-ընդունելության-անվճար-եվ-վճարովի-ուսուցման-մրցույթի-արդյունքներ-966)  представляем   результаты    конкурсов  приема  в  бакалавриат  АГЭУ  2013 ...
Результаты  конкурсов  приема в  бакалавриат бесплатной и  платной  систем  стационарного  обучения  государственных  и  не  государственных  вузов  РА  2013  года   были  опубликованы  вчера  15-го  июля.  По  сообщению  проректора  АГЭУ  по учебнометодическим  работам  Паруйра  Калантаряна,  в  Армянский  государственный ...