Պրակտիկ հմտությունների ներդրման հերթական հնարավորությունը՝ այս անգամ ֆինանսական հաշվառման ամբիոնում
ՀՊՏՀ ֆինանսական հաշվառման ամբիոնը դիմել է Պետական եկամուտների կոմիտեին «Հաշվապահական հաշվառում և հարկում» մասնագիտության շրջանակներում դասավանդվող «Հարկային հաշվետվությունների կազմում» առարկայի գծով ուսանողների ուսումնական գործընթացը կազմակերպելու նպատակով File-Online համակարգի թեստային տարբերակը տրամադրելու...
ՀՊՏՀ ֆինանսական հաշվառման ամբիոնը և «Փարվանյան Քոնսալթինգ» ընկերությունն այսօր մեր համալսարանում ստորագրեցին համագործակցության հուշագիր, որի էությունը աշխատաշուկայի պահանջների բավարարումն է՝ փոխլրացնելով միմյանց կարողությունները հաշվապահական հաշվառման ոլորտի կրթական գործընթացների արդիականացման և զարգացման նպատակով:...
Ներկայացնում ենք «Ֆինանսական հաշվառում» և «Հարկային հաշվառում» առարկաների հարցաշարերը
ԱԱՀ–ի մասին օրենքում տեղ գտած փոփոխությունների ու լրացումների թեմայով սեմինար ՀՊՏՀ–ում
ՀՊՏՀ ֆինանսական հաշվառման ամբիոնի նախաձեռնությամբ այսօր անցկացվեց սեմինար`նվիրված հարկային օրենսդրության մեջ կատարված փոփոխություններին ու լրացումներին: Սեմինարը, որը վարում էր ՀՊՏՀ ֆինասնական հաշվառման ամբիոնի դասախոս, «ԱրմենՏել» ընկերության հարկերի հաշվառման բաժնի պետ Արթուր Գալոյանը, մասնակցում էին ֆակուլտետի...

Кафедра финансового учета АГЭУ обратилась в Комитет государственных доходов в рамках специальности “Бухгалтерский учет и налогообложение”, для преподавания предмета “Составление бухгалтерских отчетов” с просьбой предоставить тестовый пример системы File-Online. Об этом отделу информации и связей с общественностью...
Сегодня кафедра финансового учета АГЭУ и компания “Парванян консалтинг” в нашем университете подписали меморандум о сотрудничестве, сущностью которого является удовлетворение требований рынка труда, дополняя возможности друг друга актуализацией образовательных программ сферы бухгалтерского учета и развития. На...
Уважаемые  студенты, кафедра  финансового  учета  предоставила   вопросники  обобщающей   аттестации  бакалавриата 2013-2014  учебного  года  по  предметам  «Финансовый  учет»  и  «Налоговый  учет». С  ними ...